Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy 98-as RS-re előre max mekkora fogaskereket tennétek ? Gyorsulás annyira nem szempont, túrára használom leginkább a motort.
neked is mehet a henger holnap akkor 3000+posta?
ok rendben van akkor holnap én is feladom.
BoruzsLaszlo!

Megmértem, és nekem is 66mm, ezért el kell hogy szomorítsalak, a gumicsonkot megtartom magamnak. Azért, hogy ne bánkódj, teszek a csomagba egy kis meglepetést is. Holnap postára adom!
Üdv:DonPedro
Metrakit Pro Race kipufogórendszer eladó!
Rs50,Yamaha TZR 50,Rieju RS1,Supermotora(am6),
Érezhetően megnő a motorod teljesítménye(50cm3-nél is!), szebb hang, stb.Magyarországon nem is lehet kapni ezt a kipufogórendszert
a szett tartalma: Karbonszálas kipufogódob,rezonátor, cserélhető henger csatlakozás,bilincs,tömités, NEM ÖSSZETÉVESZTENI A Leo Vince,Gianelli és társaival.. :)
info telefonon vagy emailba!
ár 35eFT
csababoy0@t-online.hu
06706574245
rendben van akkor várom.
Csak este fele leszek otthon, akkor tudom megmérni.
Hali!
bocsi hogy ide írok de van közületek akinek van MD80-as mini kamerája? Mert lenne hozzá pár kérdésem.
akkor holnap hogy még hétfőig tisztázódjon a dolog.
BoruzsLaszlo!

Bevallom férfiasan, én elfelejtettem itt a nagy karácsonyi jövés-menésbe. Holnap megint lemérem
Üdv!
Köszi a válaszokat.
Szerintem majd elviszem a szervizbe, mert termosztátot nem nagyon találtam a neten az rs-be és blokkot még nem is nagyon piszkáltam.
zsolt0430
Én nem szívesen venném ki belőle, mert bejáratós is és nem árt neki ha üzemi hőfokon megy hűvös időbe is, mert ha nem akkor még hamarabb elkopik a dugó meg a henger. Igaz nem sokat megyek vele 10 fokban, de ősszel is egy 20 perc kelett neki(akkor is gyanakodtam rá hogy nem jó, de nem voltam benne biztos) ,mert akkor még 8500-ig se pörgettem, mert még a bejáratás elején volt.
Gyárilag a termosztát a hengerfejbe van, ahol a vízcső megy rá, úgy tudod megnézni hogy vagy a hengerfejet veszed le vagy azt a csövet húzod le és felűlről belenézel.
a termosztát a hengerfejbe van ahol a vizcsövet rádugod de ezt csak úgy tudod megnézni ha a hengerfejet leveszed.
heló azt nem tudom hogy van e bene termosztát!
de pl: én nekem 125-ösm van és én meg kiszetem belőle !
az csak még 1 + hiba lehetőség!
csak anyi hogy nehezebben melekszik be a motor!
a motorod meg azért volt olyn alacsony a hője mert hideg van és a hütőbe rengeteget hül a viz!
megmértem 66mm az átmérője.
Sziasztok!
Először is kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!
Van egy 97-es rs 50-em. Tegnap kerültem vele egyet, de nem akart bemelegedni, folyamatosan 60-65 fok között ingázott(9000 felett nem nagyon volt, mert még bejáratós is meg be se melegedett). Nyáron is elég lassan melegedett be, de most sehogy se akart pedig a termosztátnak gondoskodni kéne róla szerintem. Ma leszedtem az idomokat és kerestem a termosztátot, de nem igazán láttam, vagy ezek még termosztát nélküli rendszerek? Valaki megtudná mondani, hogy hol találom a termosztátot(ha van) vagy lehet-e kötni bele egy termosztátot, mert szerintem nem ártana neki.
Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet mindenkinek!
Okés, köszönöm. Én is reggel lemérem.
Szép estét!
rendben:D köszi:D várom:D
holnap megmérem
Megkaptam a mailt. A karbi fele a luk átmérőjét mérd meg lécci. Most már biztosra akarok menni :)
küldtem emailt megkaptad?
neked is válaszoltam megint de kaptam ismét hibaüzenetet akkor a megadott címre küldöm hétfőn.
megkaptam az üzeneteteket!
mindenkinek boldog karácsonyt!
elküldtem emailba a címem:D megérkezett?:D