Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BoruzsLaszlo!

Ment a mail a címemmel!
Üdv!
8ezer ft/szett
orozoli2002@yahoo.com
ez az e-mail címem
3000ft+posta
ELADÓ egy aprilia rs 50!2002-es
ha érdekel írj és küldök képet.
és akkor ugye 3000Ft ?:D
akkor küldöm az emailodra a címem és akkor jöhet hétfőn:D köszi
igen mert nem nehezebb mint 2kg és a méretei is beleférnek a kategóriába.
Kellemes karácsonyi ünnepeket és motorozható uj évet minden motorostársamnak!
és kkor levélbe eltudod küldeni?
a cimed majd ird meg emilba
hétfőn akkor úgyis megyek a légszűrőt is feladom donpedro 117nek.
mikorra tudnád postázni?
ez féllengős szivlámpás rsen volt de az se baj ha a tied trapézlámpás mert ugyanaz.
én is feltom hétfőn adni majd a postacimedet elküldöd emailba a boruzs.laci@freemail.hu-ra én pedig arra válaszolva elküdöm az enyém postaköltség meg szerintem úgy legyen hogy mindenki azt fizeti amit felad neked igy jó?
Értem, és ez jó lesz az én rs-emre ugye!? Akkor mehet a csere. Hétfőn postára is tudom adni.
csá rs50 henger? dugó?
az sztem 2000 ft vagy kicsit több mivel utánvétel vagy megpróblom levélként elküldeni mert ez nem nehéz és úgy asszem 1000ft körül jön ki.
a szivacs benne van de sajnos gumicsonk az nincsen meg, hozzám is igy került amugy azt mondják nekem egy jó ismerős mondta trabant vagy valami elsőhajtásos kocsi féletengely gumiharangjából lehet pótolni kb 300ft.
igen,igen és nem tudod menyibe fog kijönni apostaköltség?:D
Nekem jónak tűnik. Szivacs és a gumicsonk is megvan hozzá?
utánvétel?
oké, úgynézki megveszem. postázást hogy oldjukmeg?
a henger gyári alapmértű sose volt fúrva nem is fúrható mert nicasilos aluhenger csak hüvelyezni lehet a henger átmérője pedig század mm pontosan sztem fenn van a neten mivel gyári méret nekem a tolómérőm nem olyan pontos már hogy megmréjem de ha nagyon fontos egy körülbelüli értéket tudok vele mérni.
ha meg mérnéd henger átmérőjét miliméter pontosn azt megköszönném:D meg annyit hogy volt-e már fúrva?