Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Nincs valakinek eladó lendkerék lehúzója? am5, 19,1 es. Vagy esetleg hogy Győrbe hol lehetne kapni. Köszi üdv.
sziasztok valakit nem érdekel 1 ujszerü öninditó?
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
hali malossi kuplung rugó eladó!2000ft 5db
Aprilia RS 50 Tuning kipuffogó karbonit véggel 2006.-os évj.-tól.2010.-es évj.-ig eladó.Postai úton is.Ár:35 000ft Debrecen.tel:06 70 459-6036
Aprilia RS 50 tuning kipuffogó 99-2005.-ös évj.-ig metakritt teljesitmény növelö sport rendszer 24 000ft tel 06 70 459-6036
Metrakit pro race kipufogót eladó!
rs50,tzr 50 stb. supermoto ..
29.999HUF
06706574245
csababoy0@t-online.hu
az lényeg működik rendesen
új dugót tettél bele?
Hellósztok! Tud nekem valaki segíteni? 2008as rs-em van xenon szettet akarok bele venni 12v h8as foglalat 35w hova kössem generátorra mert a világítás most arról megy? Aksira (úgy lenne az igazi) De akkor nemfog túl sokat tölteni a generátor? előre is köszi
na minden rendben fasza a henger:D köszi mindent:D
Jobb állapotú nincs?
perselyezni kell(ennyi pénzért nem hibátlan)
igény esetén van dugattyú is hozzá új 6ezer ft.ért
sziasztok!Épiteni szeretnék egy kicsi munkába járó vasat.A robogókat
kis endurókat nem kedvelem a 110kilómmal.Van egy kukázott red rose-m,meg egy am6 blokkom a Zolitól.Elég gáz a beszerelés,de megoldható.12-lánckerék van a blokkon,hátra van 38 40 41 fogas.
sajnos csak 1-et tudok belőlük kialakitani a külünböző felfogatások
miatt.16-os a kerekem, olyan125 kg lesz a gép.max65 km/h elég.tudnátok segiteni ötlettel,rajzzal képpel?Előre is köszönöm.
van egy eladó malossi hengerem az eladó cucaim közt nézd meg az adatlapomon vagy esetleg még egy top due + 75ös hengerem is akad és egy hebo 70es dugó nélkül
ha érdekel valami jelezz és megadom az elérhetőségem és többit msn/mailon.
képet tudnál róla küldeni.
meg valmai infót hanyadik dugó milyen méretű.
Fúrni kell?
nekem van egy DR80as 3ezer ft-ba adom
Komplett gázbovden kellene nekem (pontosabban egy barátomnak), elosztóval mindennel, csak a lényeg az hogy RX-re kellene. Ha valaki tud legyen szíves írjon! Ha jól tudom a Blokk ugyanaz (AM6), és akkor a bovden is egyezik.

B.U.É.K Ricsi
Hello.
Am6-ra 70-es vagy 80-as henger érdekelne.
A motor típusa: aprilia sx 50(2007)
sziasztok... segítség kéne...
keresek az rsem-hez jobb oldali kormánycsonkot...nem tudjátok hol és milyen árban tudnék szerezni?
meg gyújtáskapcsolót is keresek..:S
B.U.É.K.
B.U.É.K.!
Boldog újévet kívánok mindenkinek!
Boldog újévet mindenkinek!
Ha valakinek van 1 db karbonos indexe, szívesen megszabadítom tőle! Ma eltört az 1-ik elsőm :(
B U É K ! ! !
Airsal 50-es alu henger eladó! Dugó hibás, de a gyári 50-es mina dugó jó bele. Képet kérésre csinálok róla de ezen a linken meg lehet nézni ugyan ilyen: http://robogotuning.hu/spd/130...
Sanyi 502-nél érdeklődj itt a fórumon neki valószinű hogy akad.