Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

használd egészséggel és neked is boldog új évet!
2008 -as RS -re nincs valakinek eladó kormánykiflije? Enyém kapott egy ívet :D
köszi szépen nekem ma 8:30kor jött meg a henger:D így ránézésre szerintem jó mert ugyanaz mint a régi:D délután rakjuk fel:D kösziszépen midnent:D és boldog újévet!D
neked a henger odaért már? mert egyszerre adtam fel őket neked is meg kelet kapni.
örülök neki hogy boldogultál vele.
Köszönöm BoruzsLaszlo-nak a légszűrő cserét! Laci! Délután beszereltem, patent lett.
Üdv!
metrakit Pro race kipuff RS 50-re TZr 50 stb.. 50-70-80-as motorokhoz!
30e+posta
csababoy0@t-online.hu
keresek légszűrődoboz és karbi közé gumi közbetétet mindegy hogy kis vagy nagytorkú karbihoz való csak ne legyen sérült.
Tudna valaki Aprilia Rs 50 (2002) hez km meghajtást ?
Így van utcán nem használható! Nem tud felmelegedni ezért nem tapad és a rendőr bácsi sem nézi jó szemmel...
Teljesen sima felületű "versenygumi",ha jól tudom utcán nem is szabad használni,mivel normál használat mellett nem biztosít elég tapadás,nincs vízkiszorítása,stb. meg lehet vágatni/vágni,tehát "mintássá" tenni. a tévedés jogát fenntartom! :) üdv
Sziasztok mit jelent az hogy slick gumi?nem egy átlagos Gumi?amit városban is lehet használni?
Gondolom nem utcán használnád... Szerintem pályán pár 100 km. Bár ez függ vezetési stílustól. Slick gumit azért nem érdemes utcán használni mert elég nehéz üzemi hőfokra melegíteni és ott tartani. Ha pedig nincs meg az a hőfok amit szeret akkor biza elég gyenge a tapadása.
Cheers
Engem lehet hogy érdekelne, mert összevan "szakadva" az első villám, és nemtudom hogy mennyiért csinálnák meg :S
A hézag az egészben hogy lóvé megcsak a szeron elejénlenne rá :S

valami leírhatná hogy mennyiért csinálnák meg úgy kb.-ra
HEllo sziasztok!
Eladó egy 98-as Trapézlámpás (am5)-ös Rs50-re való első teló,kormány kifli,kormány.Ára:10 pénz.Van hozzá való komplett első fékrendszer is ha valakit érdekel,üdv.
Meddig él 1 ilyen slick gumi?
Km re gondolok, mondjuk ha nincsen túlhajtva.
eladó rs 50 re hátulra slick gumi 3500 huf metzeler 2010 es gumi kurva jól tapad melegben ! faszán meg lehet vágni!
nemtom sajna de a héten meg kell hogy kapd.
rendben még annyi hogy kb nem tudod mikorra ér ide?:D
ha megkaptad majd irj már ide a fórumba vagy küldj emalilt
kösziszépen:D
13 tökéletes előre, amugy hátul, 43-as
ment a henger levélként utánvétellel sikerült feladni igy a postaköltésge 1430ft lett ez volt a legolcsóbb.
98as rs-nek asszem kisebb a hátsó lánckereke gyárilag :D
kinek van hasonló évjáratú? :D
Én 13-asat tennék előre. De attól függ mekkora hátúl. Ha nagy akkor még 15-öset is rakhatsz rá.