Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézd 2000/db
Engem érdekelne mennyire mondod az indexet?
akkor vegyél máshonan mert ez elég kevés
Hát én 2000 nél többet nem nagyon adnák érte mert ugye még pluszba vagy 1000a posta is :/ (de csak 1 pár kéne )
Köszönöm szépen!
Helló!Engem érdeklne az index igazából 1db kellene nekem,vagy csak párban adod őkeT?
menyid van rá?
A jövő héten már én is elakarom kezdeni a felkészítést,karbantartást, feltéve ,ha készleszek a hátsó motoremelővel ami az ülés alatt tartja majd meg,így a teljes hátsó futóművet szét tudom szedni. A blokkhoz nem kell nyúlnom ,kiválóan teljesítette az első szezont ,(4000km), a teljes motorgenerál,és több átalakítás után, mégegyszer külön köszönetem ! gedeon mester szakmai tanácsaiért a munkámhoz .
a műszerfal alatt kell összefutnia egy csatiba a helyz.j és műszervil. szálainak, ott kel lekötni ,és átkötni egy gyújtás áramra,a hátsólámpánál szintén a lámpától végigkövetve csatiig ,ugyanígy, a rákötéseknél 2-5A es biztiket közbeiktatva. Sok sikert !
Hello!
bytbyke,ha jól emlékszem a fénysz.izzó típusa S2 12v 35/35w, BA20d foglalatú,de 15w-os is lehet,a pontos évjárat szerinti kialakításokat nem tudom,a korábbi hsz.-ekben írták már be,érdemes rákeresni azért. A helyz.jelző közvetlenül gyújtásra kötése nem nehéz, és biztonsági szempontból is ajánlott pl,sötétben leállva az út szélén,jó ha nem maradunk egy pillanatra sem sötétben. folyt köv..
Attól függ hogy mennyiért adnád őket!
figy vedd meg mind a két párat és kitalálunk valami baráti árat
Indexet csak párba nem adod? (mármint 1 párat )
Nekem is nagyon motorozhatnékom van. A múltkor kerültem is vele egyet az udvarba, de eléggé csúszott a hó, úgyhogy gyorsan vissza a garázsba :) Persze hőlégfúvóval még a garázsba előmelegítettem a hengert + a hűtőt.
Hát fiúk nekem már nagyon motorozhatnékom van! nem tudom hogy ti hogy vagytok vele:D
Index iletve hátsó lámpa eladó !
Helló!2002-es rs-be nemtudja véletlen,hogy milyen izzó kell bele (tompított és távolsági) nem muszály gyári csak lássak sötétbe.Az megoldható lenne hogy ha ráadom a gyujtás a helyzetjelző égjen+ a km órának a világítása mert kicsit zavaró hogy jár alapjáraton huzok neki egy kis gázt é akkor erősebben világít alapjáraton meg alig világit.Csak gondoltam megkérdezem ,hogy meglehet-e és ha igen akkor hogyan.Nem feltétlen akarom megcsinálni de ha nm sok munkáva jár akkor megcsinálom,köszönöm a válaszát előre is!
Quadoscsávó, megoldható az átalakítás, de van vele munka bőven, akkuról mehet csak, sőt az összes világítás átkötendő,(bonyolult lenne a refit váltón hagyni ) az enyém jóval régebbi RS ott a gyári töltési teljesítményt 5x-ösére kellett növelni ,(plussz költség) így jól működik a rendszer. A 2008 as töltés rendszerét nem néztem még, de valószínű az is átalakítható, és el is bírja a tartós terhelést .
Van hozzá felsö villahidam 15 000 ft hibátlan sérülésmentes
Igen igen csak az utóbbi időbe nem voltam msn-en, de most fenntvagyok, meg majd jobban figyelek.
MK kipufogórendszer eladó! AKCIÓÓÓ!
yamaha TZR 50, aprilia Rs 50

akciós áron eladóó!
25eFT!
posta megoldható
06706574245
csababoy0@t-online.hu
Fent vagyunk még egymásnak msn-en mert nem talállak,irj már rám beszélni akarok a membránnal kapcslatba!Kösz
ha kell írj e-mailt tudok hozni, mert most nincs itt 19x1-es lehúzó 1900.-Ft
Üdv.

2008 -as RS -re nincs esetleg kormánykiflid? Ha igen, árat tudnál mondani?

Köszönöm előre is.
Áhh, köszönöm!