Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy igértem a képek!
Ragadás a kipu felőli oldalon van pont a nyílnál (ami a dugeszon van )
A hengert nem vettük le szóval azt nem tudom hogy máshol esetleg van-e a hengeren máshol már nem igazán látszódott semmise!
Nézzétek csemegézzetek xD Várok ötleteket!
dugattyú eladó! Aprilia Rs 50 be olcsón! 3e FT
dugó+gyűrű 0km-s!
40.00 a mérete!
Azta....mint akit lehánytak
Sziasztok van egy komplett AM6-os blokkom eladó.40.000ft
Gyári specifikáció szerint 21kW a 125-ös. Az izmosabb, csinált példányoknak mérnek Dyno-n 30-32 Le-t.
Erősen függ a súlytól is. Vélhetően az ötvenes motor váza könnyebb a százhuszonöcsiénél. Kérdés persze mennyit csal az órája pl. Meg hány lóerős a motor, én max. 25-nek taksálom.
Így elsőre engem meglepett. Tekintve, hogy a gyári 125-ösök vége szokott 160-165, nagyon-nagyon max 170 lenni.
Szivatóval nincsgond szerintem máskor indúlt szivató nélkül és akkorsem csinált ilyen dadogásokat meg hogy nemakar pörögni. Próbáltam úgyis hogy beöntöttem neki benzint és önindítóval akkorsem indúlt el. Megpróbálom majd egy új gyertyával hátha. azért köszi
Idomos motornál kb. 20-22Le. 85ccm-től nem sok.
Pl. nem működik a szívatód. Alacsony úszószint.
hali
szerintetek megérné ezt
megvenni?
Úristen Te normális vagy? Neharagudj, hogy megkérdezem.....
Tologassad még aztán majd ne csodálkozz ha beszarik és hátrafelé fog menni a motorod!
Főtengelyék fogja bánni a kárát....
Sziasztok. Van egy kis gondom a vassal. Ma elkezdett szopatni. Olyanokat produkál hogy tegnaprol mára nemakart elindúlni az istenneksem tekertettem rengeteget de semmi, karbit levegőszűrőt széttszedtem kitakarítottam de akkor is csak tolásra elindul be. nemakar pörögni kb 3-5000 pörög de nagyon fullad aztán fél percig killódik utánna jó megy mint állat és melegen faszán indul. Mitől lehet ez? Gyertyacserekéne? karbival membránnal nemhiszem hogy valami gondlehet mert akkor melegenis baszakodna. De lehet tévedek. Segítségeteket előreis köszi. heló
Hát üresben nagyon akasztotta az órát:D de nem tudom pontosan:D nagyon ment....mondjuk cakli pakli volt az a motor 700ba:D és egy dugó max 3000km-t ment ilyen terheléssel... azt meg lett emelve a henger és úgymár kevesebbbet ment meg pörgött de most bírja gond nélkül:D
85ccm-vel ment 160-at végsebességre? Nem gyenge... Milyen fordulat kellett hozzá?
Köszi szépen a választ!

Itt fenntről lefelé vannak a trafón a saruk és pontosan hogy melyik sarokra gondoltál azt most nem tudom:)
De mindegy...egy sorrend már van:)
Hallod Sztem kicsit sok érte....de lehet szerencséd lett havernak egy ugyan ilyen idős gépet adtam el múlt évben 450-ért.....de fúl tuningosat 85-öset....160-as végtempóval:D sok sikert:D
Héééé...Tudtátok hogy a minareli am5 és am6-os blokkok faszán elindulnak visszafelé forogva is?...gyári gyújtásnál meleg blokknál hátrafele tolva pöccre:D Teszt példányok: Aprilia rs 50, Rieju rrx50, MBK(yamaha) dt50 :D
mailed van?
a trafó sarkánál lévő kivezetésre :piros/fehér aztán zöld---piros---fehér-így sorban.
Sziasztok!

Remélem fordulhatok valakihez itt a kérdésemmel!

Szóval, adott egy AM5 gyújtás(régi), az alaplapból egyből a trafóra mennek a kábelek...a trafón van 4 darab saru, az alaplapon 4 vezeték amik ezekbe csatlakoznak. Namost a sorrendre lennék kíváncsi, hogy melyik színű vezeték melyik sarura megy rá.

Előre is köszönöm. Nagy segítség volna
Hali emberek.RIEJU RS 1-2 bontott alkatrészek,póstán is 06304906559
Én azt mondom, hogy akinek van egy kis gógyija azt tudja, hogy mit vesz! Gazdája sokmindent elárul, hogy mit is akar eladni! Látszik a tárolásról ahogy beszél róla ahogy el akarja adni...!
Aki sügér meg így járt Persze egy fullos blokk is beállhat a következő gazda alatt 500méter múlva ez meg benne van a pakliban
Én megértem hogy sokba van meg hogy ér annyit de az emberek többsége megveszi inkább az 5000 ft-al olcsóbbat ha szar is mert úgy hiszi hogy milyen jól járt közben 1 hét után meg rákölt. Hát az a 113e elég sok én gyári blokkot vettem 30-ért komplettbe és semmi hiba nem volt benne 10.000km-s volt törött rs ből 2005-ös-é volt már az a gömbölyű deknis, csak önindító nem volt rajta. Az meg a másik hogy 99%-a úgy árulja hogy teljesen felújított blokkal van.
Annyiért már egész jó motort lehet kapni. És lehet, hogy senki nem fogja értékelni a fáradozásod.