Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó!
2004-es évjárat
több info msn en
Kifulyattam kompresszorral az előbb de nincs változás most elindúlt önindítval de 2-3 percig áltam vele egyhelyben mert 2000 fölé nemakart pörögni aztán gondolegyet és megy rendesen. Majd hólnap széttlesz kapva az egész üzemanyag rendszer hátha. köszi heló
Ha nincs meg a membránlap előfeszítése az inkább magas fordulatra gyengíti a motort.
A tanksapkán kell lennie szuszogónak, mert az elfogyó benzin helyére levegőnek kell kerülnie ahhoz, hogy ne alakuljon ki vákum a tankban. Ha eldugul a szuszogó akkor időszakos benzin hiányt tud okozni. Éjszaka telifolyik a porlasztó, de mivel csak igen lassan tudja ezt megtenni ezért beindítás után kis idő elteltével kiürülhet a porlasztó. Lehet egy ilyen hiba is.
Jolvan baszki félreolvastam egy szavadat amit írtál
Sorry!
tank tele van . Folyik a benzin rendesen karbit széttszedtem kompresszorral betámadtam. Haver szerint a membránom baszakszik. Mert Ha karbiduguláslenne akkor melegenis fulladna. A membránt néztem tegnap fényfelé fórdítva egyik lap nemzár rendesen az lehet talán a baj vagy karbinkéne hangólni. Köszi a segítséget
Köszi szépen! Hát...majd meglátjuk ha ezen múlik hogy jólegyen....csak az megint tizen ezer Ft!
Hello.Tudnál dobni egy mailt a blokkról?Pár képet? És hogy kb hány km-t ment?Mi van benne?Előre is köszi.Esetleg postai utánvétel megoldható lenne-e?Üdv.
Szuszogó van hogy eldugúl és nem megy be levegő a tankba ezért nem tud kifolyni a benzin.
Van benne benzin?
Lehetséges hogy valami dugulás van és reggelre teleszivárgott a karbi. Vedd le a benzincsövet és nézd meg folyik-e rendesen a tankból! Ha igen akkor karbi szét nézd meg a tűszelepet hogy ott folyik-e! Karbi alja le benzincsap kinyit és úgy folynia kell ha az úszót felnyomod akkor el kell zárnia.
henger nicasil-os!
Sziasztok!

Eladó gyári 70es henger+hengerfej. Egy gyűrűs dugó volt benne.
Szép állapotban van.

Továbbá eladó am5-ös blokk, gyújtás nélkül, membránnal, víz-, és olajpumpával, kuplunggal mindennel ami benne van. Valami hibája van, de nem lett széthúzva. Hajtókar keveset mozog oldalirányban.


Henger: 5 eFt
blokk: 8 eFt
Heló. Tanksapka szuszogója? Ő ezt hogyérted vagy milehet azzal a baj? Ja és tegnap ugyhagytam a motrot hogy egész éjjel nyitva vólt a benzincsap. lehet valami dugulásavan? És éjjel feltelt rendesen benzinnel azért indúlt el egyből és mire kiértem az udvarból addigra kifogyott a megfelelő mennyiség és azért rángat? Hát de akkor azt melegeniskéne nem?
Esetleg a tanksapka szuszogója.
Sziasztok. Tegnap írtam hogy szopat a gép nemakar menni meg nemindul el csak tolásra akkoris fullad és ha elindulokvele kb 100m után már jó ha bemelegszik akkor indul önindítóvalis általába. Na tegnap este mondom megpróbálom mégegyszer hátha elindul tekertettem rengeteget de semmi köptemegyet aztán jó majd akkor hólnap széttkapom megint. Ma délbe nekiáltam levettem a hasidomot máshoz nemnyúltam, gondóltam mielőtt széttszedem megpróbálom mégegyszer és pöc röf indúlt. Ó fasza minden próbálgattam még párszor indúlt faszán vissza az idomrá és indulhat a mocizás. Hát mire kijártam az udvarból megint elkezdte a szopatást ránget csak tolásraindul megint. nemtom milehetvele de széttbasz az ideg. Ő amikor próbáltam indítani utána kiszedtem a gyertyát és szárazvólt annak elvileg úsznikellene a benyába annyi tekerés után nem? Szal még mindig sötétbe tapogatózás megy. Ha tudnátok valami okosat írni az jólenne. köszi heló
de degenerált mondtam én egy szóval is hogy valakinek a mociját tuligálom hátrafelé?XD saját motorjukkal csinálták, engem nem izgat, csak megjegyeztem hogy a minát belehet indítani hátrafelé, de ha nehéz az értelmező képességed akkor értsd ahogy akarod...
Szerintem...
Jöhet le a henger és a dugattyú is.
A henger megúszta, a kép alapján nem sérült a felülete.
Ha van pénzed új dugattyúra akkor cseréld ki újra és tökéletes lesz.
És köszönöm a gyors válaszodat!
Nem baj .. Majd csak egyszer jó lesz a géped és nyeled vele a Km eket..:P
Értem én, de akkor kérdezem hogy neked az öröm hogy basztatod más motorját? Bár azt csinálsz amit akarsz de akkor is, Te örülnél neki hogyna én csinálnám ezt a te motoroddal?
Én ha megtudnám hogy akárki is csinálja ezt vagy direkt basztatja az enyémet a kicsi fejét beleverdesném a tankba, utánna megkérdezném hogy miujság.....
13-47
80 Az olyan 8500 alatt kicsivel! Olyan 8350 körül óra szerint szemre
Hozzáteszem amíg a gyári méretű hátsó gumi volt rajta addig 80 az kerek 8000 ezer volt és utánna kezdett már aránytalanabbul elnyúlni!
Ezzel a gumival 120/70 amit leírtam úgy tudja!
Sajna már nem mostanában mentem vele 80nal meg többel
Akkor már megkérdezhetem mekora az áttételed, meg h ezt mekora fordulaton?:D:P De ennek azért örülök akor lehet vele azért akk tépetni.:D
figyu... én tudom hogy nem egésséges, hallani a hangján, de nem az én motorjaim engem nem nagyon izgat mit kezdenek vele:D mert úgyis nálam köt ki ha valami baja lesz:D
Egyszerű!
Hosszabítod az áttételt! A motorra nincs káros hatással...én is 75-80 al utazok, módosított áttétellel
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy Rs-ből Ki lehet e hozni a 80-as utazó sebességet .? és persze mien cuccokal? Meg persze hogy hatna az a motorra hosszú távon..?
KÖszi a választ.