Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

www.italmondo.hu erről tudsz rendelni gázbowdent jó monnyuk énis innen vettem
:D 15 k -ért jó pénzért :D
320-ba gondoltam, de g
ha 300at adsz érte viheted.
Ráköltöttem már egy csomót, de szerintem a képeken is látszik.
Szevasztok.Gázbowdent nem tudjátok honnan tudnék rendelni?
Hát jó én se szeretnék vitatkozni..csak szerintem ezeket az új Rs-eket valamiért nagyon elkúrták! :D Gyorsulásra monnyuk szépet mennek.. de a vég ... mondjuk nem kétség az uj rs-szebbb meg minden..de akkoris! De menj fel youtubra és írd be h aprilia rs 50 2006-2008-ig onboard! olyat szerintem nem lláccc h 100 fölött mennek! de mondom olyat veszel amilyet akarsz nem mvagyok az anyád De mindenféleképpen Rs-t vegyél :D
Mennyit kérnél érte ha eladnád?
helló multhét kedden vettem egy 2005-ös évjáratú gömbölyű Rs-t 220-ért és le van törve a kuplungkarnak a vége és keresek egy rá valló gyári-t akinek van írjon már!
Sziasztok!
Van valakinek gyári légszűrője?
(airbox, szivacs stb.)
Köszike
keresek a képen látható 19es karbit fontos lenne.
Én barátom, castrol power 1el használja mióta megvan neki a motor, 39 895 km van benne, és csak dugó csere volt.
Ma mentem vele szinte egész délután és ez hülyeség hogy annyi mint egy simson, 13as lánckerék van rajta elöl, és pont úgy megy mint a gömbölyű rs gyorsulásra.Csak annyi hogy végre 95 98at megy.
De mind1, nem akarok vitatkozni.Még nem eldöntött a dolog, csak tervbe vettem.Holnap megyek debrecenbe a speed linehoz érdeklödni.
Enyémmel se volt soha semmi gond!
Most az h fel lett újítva és megragadt...nah hát basszameg
Előtte pedig kapja az ívet sose volt semmi gyíkja
Most az hogy eldugul pl a karbi vagy kicsap egy izzót...nah hát nagyvalami!
Nekem nem kéne új RS
Szép csili vili meg biztos stabilabb...de aki tud az ezzel kikerüli
És egy szállal nem jobb....félre ne értsd nem lebeszélni akarlak de annyi pénzért amiért veszel egy olyat annyiból veszel egy 125 öset és enyhén szólva előrébb avgy és az még mondhatni, hogy megy is valamerre!
Te tudod ha veszel akkor egészséggel használd
Hát egyik havernak pont 2006-os van már az új blokkos és 13.000 km nél főtengőcsapágycsere mert már úgy darált + dugócsere . És repsol moto completion olajjal volt csak használva. És 85 a vége.
Nekem 99-es gömbölyített Rs-em van és mióta nálam van kb . 1,5 éve még egyszer nem kellett hozáányuljak a blokkjához..xD Kissebb gondok voltak vele bowdenszakadásnál nagyobb nem xD
Én akk inkább szerelem minden hónapba minthogy menjek egy új szar rs-el! 80-al megy kb ? simson megy annyit..xD
Szal azt ajánlom veyél simsont! x)
Srácok, jövöhónapban valószinű megválok az rs-töl veszek egy újat.
Belefáradtam hogy bütykölgetni kell mindig.
Barátomnak van egy 2006os 40 ezer km van benne, és még a blokkjához nem kellett hozzányúlni, csak dugó csere volt 20 ezernél.
Lehet hogy gyengébb valamivel, mert végre nem megy annyit, de hogy strapabíróbb az is biztos.
Lehet hogy az lesz a gond . Le kell venni a hengert és megnézni mi a helyzet.
Le kellene venni legalább a hengerfejet és megnézni, hogy látszik-e nyoma a hegerfalon a ragadásnak...
A hajnali ragadás lehetett éppen a kicsi fúvókától. Meleg időben nappal még jó volt, 10 fokkal hidegebb időben pedig a szorosra rakott járatós motor elkevesellt és ragadhatott. De lehet más is persze...
Képek a gyertyáról, kicsit csalós itt a gyertyahézag de valóságban rendben van kép is szar lett nemtudom miért. Még annyi infó hozzá, hogy nem teljesen 100%-ig tiszta benzin van még a tankban kb 2 liter 1:70 körülire öntöttem rá 7 liter v-power.
A legfőbb gond szerintem nem a fúvóka lesz hanem az hogy megragadt
Mikor megvettem volt benne 8000km...
Egy ennyi km eres motor akár hogy is volt használva ne legyen már kopott.....
Lényegtelen de miután össze volt rakva meg ment rendesen...
Nekem SHA 14.12-ben asszem 68-as van, sztem ez a gyári.
Nekem 14-es karbim van abba milyen fuvóka kéne amivel megy is?:D
Szerintem inkább nagy a fúvóka... Mivel már kopott volt ezért már több benzinre volt szüksége, de most felújítás után meg már sok neki. Nekem is a régi rs-en phbn 12-es karbim volt 65-ös fúvókával és úgy ment 95-öt!
A bejáratást próbákltam mindig hűvösben elvégezni Legfőképpen mindig este 8 után...megragadni is hajnali 2 kor sikerült!
Eddig mindig jobb volt hűvösben de ma este is már nem a nagymelegben hoztam ki de már rettenetesen szar volt
Ugyanezt csinálja hűvösben is? Éjszaka max 25°C-on milyen? Vagy csak nappal kánikulai 30-35°C-ban próbáltad?
Maradt minden fúvóka ami benne volt...
főfuvi 96 os eddig kifogástanalnul ment vele gyári karbi phbn 12
Sziasztok! szerintetek ezt a 2007-es aprilia rs-t megvegyem 340-ért?



:http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs-4
052561