Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CSákány! megint én a multkor elfelejtettem kérdezni h mien váltó olajat tegyek a gépbe és mennyit? mert leakarom cseréln. Nem tudja vki mien olajat vegyek bele? egy 98as a gép és 5 sebességes (ha számit valamit).. Aki tud vmit javasolni irjon lécci. Előre is kössz
Bekarbiztam a gépet amennyire lehetett... most 70es fúvóka van benne igy van rendes alapjárat is menni is jobban megy de koppra húzni kell a gázt hogy gyorsuljon és tartsa a fordulatot tehát minden levegőre szüksége van amennyi a torkon befér ugyh szerintem egy nagyobb karbi kéne rá...most SHA 14.12 van rajta amiröl azthittem 14 es de csak 12es...
Hali mindenk!
Szeretnék venni egy rs50-et!Segitsetek már mi az amire érdemes odafigyelni vásárláskor,vannak-e tipushibák,stb !
Előre is kösz!
Öcsém milyen "kicsi" fúvókákról beszélgettek ti itt
PHBN 12 96-os fuvival Igaz alul gyengébb az átlag RS-eknél mert sokat kap, de csak egyszer kell, hogy életrekelljen!
Kezdem érteni már, hogy eddig szintén gyári Rs még eddig miért nem bírt velem......
igaz nekem supermoto-m van de (ugyan aza blokk) enyémen is ilyen henger van(gyári 50es stb), nekem 16os karbi van 90es fúvókával.
húnemtom még a multkor láttam igaz az enyémhez, mert nekem is kell sajnos:(
50-es nicasilos hengert érdemes utcára 5 századra illesztve összerakni? Így ezt gyakorlatilag már járatni sem kell.
elögyujtást hogy tudom álitani? merre forgasam az alaplapot?
Nem 109ccm-es henger hanem ez a sorszáma:Dgyári 50es nikasilos 7 felömlös vertex dugót vettem bele 5századra lett illesztve most van benne 90km még nem pörgetem de alul is több ereje kellene hogy legyen most csak 72 es és annál nagyobb fúvókám van itthon viszont 72 vel meg már tul sokat kap ugyhogy vissza tettem a 65 öst ezzel viszont kevesel...ugyhogy a kettö közt lesz jó valahol:D
Hello!
A gyári 14 -esbe az enyémben is 65 -volt,így vettem -ezzel ment a legjobban a gyári hengerrel , a te esetedben a nagyobb baj ,hogy a 109 ccm henger kevés levegőt kap. Minimum 21 es karbi kell,kb 100-110-es főfúvókával,hozzávetőleg.
14-es Dellorto?
Szevasztok most ujitottam fel a gépem (dugószett,henger,összes csapágy,szimering,vizpumpa, NGK BR9EG) 109es 7 felömlös henger van rajta 14es dellorto karbi 65 ös fúvókával.Ezzel kevesel egy kicsit és gyengének is érzem de még nem jutottam odáig hogy vegyek nagyobb fúvókát.Ez a gyári fúvóka mérete ennek a karbinak vagy gyárilag is nagyobb kell bele ha valaki tudja irja már meg.
Baluka
Hol tudsz 40-ért telót féllengőkaroshoz ? mondjuk még ez is húzós ,most értem nagyjából a felújítás "végére" aztán most meg ez hal meg !
Hát kiiktatod a pumpát, akár le is szerelheted! De HA jó én nem bántanám! Sokkal macerásabb a keverékes megoldás, állandóan kutyuld meg stb! Igaz annál biztosabb nincs, de akkor is
Norby ez lehetetlen mert megszorult:DCsak azt kérdeztem h ha kész lessz h lehet azt megcsinálni h ne legyen külünolajzásos :S
Ellenőrizd, hogy jó-e a pumpa!
Lehúzod a karbiról az olajcsövet és pötyögjön alapjáraton ( keveréket ilyenkor adj neki biztos ami biztos )
Az olaj nemfog ömleni épp hogy pötyörészik
Srácok nekem meg holnap kerül szétszedésre a gép ma voltam a "dokinál"
Nekem van hozzá gyújtásom ha érdekel
Külön generátora van, ott a gyújtásnál:)
Császtok skacok! lenne egy kérdésem nem tudja valaki h egy 98 as rs nek külön van generátora ami tölti vissza az akksit vagy ott a gyujtás alaplaprol tölti vissza ott ahol vannak a tekercsek a dekninél a blokkon? mert az a szitu h nem tölti vissza az akksimat peig az akksi vadi zsiir varta akku aki tud léccci segitsen! előre is kössz
40 ropi egy új hátsó teló...
Van valakinek olyan 95-ös rs-e h nem különolajzásos hanem egybe a takba azt ennyi mert nekem sztem az olajpumpa adta meg magát ezért szorult meg!Jólenne ha kiköthetném azt csá had menjen egybe válaszokat köcc
eladó még ez a kis idom 2000 ft ért ha érdekel valakit írjon
meg egy kérdés mért nem tudom ki szedni a hátsó villa tengelyét?
nincs rajta anya, se ki csavarni, se ki ütni nem tudom?
valami tipp hogy tudnám ki szedni?
Ha olyan a telod mint az enyém akkor nincs hozzá felujitó készlet! csak ha esztergáltatod hogy cserélhetö szimeringes legyen!