Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sárosdon :D Tudod még mondtam is h mi a geci lehet a baja h nem megy rendesen:S:D Köszi a segítséget;)
van
Helló!
Van 49mm-s DR 80-ba új dugószetted még? Kellene 1 lehet.
heló nekem van egy komplett blokkom,gyújtás nélkül.ez tartalélk blokknak használtam.6 seb,frissen fúrt ,teljes motorgenerállal.
Ár:37000
alu hengernek elég az a 600 kmxd
már úgy volt hogy 2009 januárjában az lesz, de nem lett belőle semmi, hála istennek.(:
Sziasztok! 6sebességes Rs blokkot tud valaki eladót? Mennyibe kerülne?
te úristen,ha 50esre is kellene rendszám,akkor szerintem a kismotorok 80-90%a megszűnne...
De ha körbenéztek az országokban,MINDENHOL kell a kismotorokra is rendszám,csak itt nem.
Köszi a segítséget:)
Állítólag törölve van a dolog mert sztem rájöttek h lehetetlen megvalósítani!
eladó gillargóni2 50-es alu henger üresen ár 6ezer .ja és kb600km-et futott ugyhogy semmi baja,6felömlős,nikaszilos
sok mert éppen nem álok úgy anyagilag
Szervasztok Kajti vagyok

1 kérdés! Mit tudtok az arról hogy Segédmotorra is kell majd rendszám? hogy ez mikor lépne életbe? meg hogy komolyan mondják-e ezt!

minden választ szívesen várok! Köszi
valamilyen kategóriába tudok indulni az én motorommal? akár robogó vagy simson, vagy valami ilyesmi:D
zz4 engem érdekel a henger msn re felvehetlek ?
vagy az enyém : biked94@hotmail.com
Sziasztok!

A héten szombaton azaz 2010.07.31.-én a MAMI kupa V. fordulója lesz Kakucson, a gokartpályán. Egész nap edzések, versenyek.
Nézőknek a belépés díjtalan!

Kategóriák:
-Pitbike
-Simson
-Robogó
-MZ
-125 kupa (Aprilia)
-Veterán és Pannonia kupa

Gyertek versenyezni vagy nézőnek!
hát jolenne kihuzatni. sőt még tovváb is. 8ezer körül indul meg az elektronika miatt
Sziassztok! kéne nekem egy kis segítség van egy 98as rs 50 em és 5 sebességes egyik hvaeromnak meg ugyanijen 98 as van de 6 sebességes. És azt akarom megkérdezni hogy nekem ijen 5-6000res fordulatig húz a gép és utána eléri a 7000-ret akk kicsit meglassul. És haveromé meg 8-9000 res fordulaton megindul. az a kérdés hogy összefügg-e az hogy az enyém 5 sebességes az övé meg 6? És hogy ennyivel gyorsabb lenne? Vagy csak nekem is kikéne huzatnom 7-8000 ig? Aki tud segítsen lécci köszi előre is
Hatvan vagy Csány környékén senki nem lakik?
Úgy megnéznék már 1 másik RS-t is közelebbről .
aha, a piros rs-re emlékszek :-)
Fehérváron belül hol laksz?
ezt nem értem
sok a 7500ft egy új dugattyú szettél vagy mi?
csak egy csavarhúzó és egy tolómérő!
gyertya ki
csavarhúzó a helyére
tekered a lendkereket míg a dugó a felső holtponthoz ér(fhp)
tólómérő bele lemér
hozzáad 1,5mm
és a forgásiránnyal ellentétes irányba tekerve a lendkereket a tolómérőt beledugva addig tekered, míg a dugó nem lesz 1,5mm-el lentebb az fhp-nál.
ilyenkor megjelölöd a lendkereket, és a blokkot mondjuk filccel vagy krétával, hogy tudd hogy hol állt.
leveszed a lendkereket, megkeresed a pólusváltást, és ezt a poziciót összenézed az alaplap jeladó részével.

namármost ezeknek egybe kell esniük a krétával megjelölt helyzetben.

remélem érthető volt:)

ha nem kérdezz és megpróbálok segíteni.

ez egy régi Simsonos trükk:)
hengerem van de csak használt dugót teszek bele
PecStrike polgárdiba láttalak te is tudod ki vagyok piros rs mint a tiéd vágod?
egy af1 arrow rezó van alatta,ja és 50-es a henge