Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a válaszokat szóval műszer nélkül nem lehet belőni ?
mekkora henger van rajta most?
ha kell tudok neked új dugót 7500+posta
elég a 14es karbi, és a fogyasztás is marad jó
lehet még kipuff rezóval bolondítani
akárki akármit mond egy Arrow rezó bebolondítja az tuti!
26-os dellortó van rajta,elöl 14-es fogaskerék hátul 52-es,és igy 110km/h a vége
a dr70 dugót külön nem adod el?
szerintem neki,gyárilag 14es karbija van, ami biztosan kicsi lenne,még óriási fuvókával is...
akkor a felömlőket polírozd ki,bár annyival nem lesz ettöl jobb,hogy megérje szétbontani. Ha lassú a motor,akkor előre rakj egyel nagyobb lánckereket:D ha gyenge,akkor viszont egyel kisebbet.
egyszerűbb megoldás ha raksz rá egy nagyobb hengert és egy erősített főtengelyt.

a többi maradhat gyári

pl egy DR70, DR80as henger tökéletes erre

nyomatékos lesz és fordulaton is jó

7000ft-ért van ilyen hengerem ha érdekel.
azt már megtettem
reszelj a kipuff nyíláson, attól jobban fog menni,pörögni.
hogyan lehetne ezt kivitelezni.mert a simsont még csak meg meg csinálom mert oda csak egy parafadugó meg egy kis hőálló epoxi kell.de ennél nem tudom hogy hogyan kivitelezhető ez a dolog
ha így tudod, akkor mire gondolsz? :)
nem hanem pl betétet tenni a hajtókar mellé a sonkákba stb
Háát? Sufni tuningra? 2560db gyűrű egy dugón, fél métert lemaratok a hengerből mert h az milyen jó egyebek?
köszi de nem főtengelycserére gondoltam
HPC-s főtengellyel. Ami nem olcsó...Ha érdekel írj rám, valószínűleg tudok ilyet használtan. És megspórolhatsz pár 10.000-et.
(HPC=High Primary Compression)
e-mail: 2csako@citromail.hu
sziasztok.meg tudja valaki mondani hogy hogyan tudnám növelini az am6 blokk sűrítési arányát?
vagy vegyél fel ott az msn címem az adatlapomon!
msn címet ... és ott komunikálunk..
Van msn-em persze, de egy olajpumpát lehet gyorsabb lenne telefonon megvitatni. tel: 06-30-535-36-45
Ha gondolod van jó állapotú hengerszettem, 1200km-es. Henger-hengerfej-dugó Ha érdekel írj vagy hívj.
tel: 06-30-535-36-45
e-mail: 2csako@citromail.hu
sziasztok van egy eladó dugattyúm tévedésből rendelt 40.00
gyári gépbe való.. dugó,gyűrű,csapszeg,zégerek 4e ért!
vagy cserélhető egy 41.00-es dugóra.. gyűrűvel csapszeggel együtt..
*véletlen..
msn-ed nincs véletlenül?