Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló a képen rajta volt a az elsö ülés is arra lenne a legjobban szükségem de azt nem tetted a csomagba!Légyszives küld el.Nem igy egyeztünk meg?
Helló!
Nagyobb fúvóka kell neki.
35*25*7 a szimering mérete
Ne mondjátok már senkinek sincs rsbe gyári légszűrő
köszönöm:D
Sziasztok!
Eladóvá vált a motorom, ha valakit érdekel telefonon elérhet.
http://www.kepesmotor.hu/april...
csaszizsofi.
Készülj fel, hogy az sr megy 100-fölött is, ha belepiszkálsz, de hogy kerékre áll az tuti! Pelenka legyen rajtad egy malossi-féle sr-en!
Szia!
Mind a kettő nagyon jó motor, akármelyiket is veszed nem fogsz bennük csalódni! Azt vedd meg amelyik jobban tetszik, gyakorlatilag ugyan az a két motor!
Vezethető moped jogsival igen!
Reálisan 90-100 körül tudnak amihez nincs hozzányúlva és jó
Szia Mike 18.
Régebben én sem tudtam de GHOSTBIKEBOY felvilágosított és azóta már 2x feszítettem is rajta.:

GHOSTBIKERBOY
[28377] május 24. 15:11
Szia!
Íme, az ábra (kicsit pontatlan és sematikus), valamint egy kép, amit ígértem.

Amint azt már írtam, teljesen fel kell lazítanod a villa hátsó két csavarját, hogy az excenter szabadon foroghasson!
Egy erős fém rudat dugj be a küllők, valamint az excenter valamely lyuka közé!

A rúd bedugásával, mozgás során (forduló mozgás) a küllőkbe felütközik a rúd (2 piros paca jelöli a lehetséges felütközés helyeit), ezáltal az excenter a maga forgástengelye körül elfordul, ezzel változtatva a lánckerék forgáspontjának helyzetét (vagy közelebb, vagy távolabb fog esni az első lánckerék forgáspontjához).

Ha a piros nyíl irányba fordul el az excenter a saját forgástengelye körül a láncod lazulni fog, ha viszont a zöld nyíl irányába, feszülni fog. A két lánckerék forgáspontjainak távolságát változtatod.

A fogaskereked forgáspontjának helyzete (excenter forgáspontja felett) nem feltétlen lesz az ábrán bemutatott módon, ez ne zavarjon meg! Értelem szerűen végezd az állítást.

Ha beállítottad a láncfeszességet, húzd vissza a csavarokat!

Ennél nincs egyszerűbb leírás.

Sok sikert!


----------------------------

Az eredeit kommentben volt 2 mellékelt kép nekem segítettek szal érdemes visszakeresgélned de ott van az elején a dátum szal nem lesz nehéz.

Sok sikert!
Sziasztok!Lenne egy kérdésem.
Melyik job Yamaha TZR 50-es vagy az Aprilia Rs 50-es
Am vezethető mopedos jogsival ugye.?
és mennyivel megy max.?
Húúúúú gyerekek. Nagyon szépen döcög a bringa. Csak hengerfej tömítés csere kellett, gondoltam rá, hogy cserélek a hengertalpnál is, de nem volt szerszámom akkor épp, úgyhogy azt inkább kihagytam, nem vártam.

Köszi srácok, kúl a verda.


Egyetlen 1 gondja van még neki, ami már igazából rég óta van, ha bemelegszik, teljesen ráhúzom a gázt, befullad, majd lecsökkent a fordulat 7000-7500 környékére, és ott megint megindul. Na ez miért van? Ötlet? :)
Sziasztok skacok! nemtudja valaki hogy hol kell spanolni a láncot a motoron egy 1998-as rs 50 esen (féllengőkaros) mert hátul van rajta két 10 centis töcsavar, imbuszos. akkor azon kell állitani? Lécci aki tud segitsen köszi szépen
Sziasztok!
És nem tud valaki ilyen gyári airboxot eladót?
Helló! Meg tudná valaki mondani az am6 kuplung felöli főtengelyszimering méretét? Sűrgős lenne
ilyesmi
3 lába van
~ ide megy a tekercstől a sárga vezeték
+ ide az akksitól
és van egy test
Köszönöm az eddigi tanácsokat mindenkinek, holnap veszek egy új gyertyát aztán kiderül mivan esetleg ha valakinek valami más ötlete van még a problémámmal kapcsolatban akkor nyugodtan irja le.

Köszönöm mindenkinek a segitségét!
Vagy egy új gyertyával próbáld meg.
Ngk br9es.Nekem is ez volt.Egy idő után olyan 4-5 ezer km kb, tönkremegy úgymond a gyertya nekem is ezt szokta csinálni.Akkor régi gyertya kuka, bele az új gyertya és voálá...Mint ha új lenne.Pöcc röff.:)
most vettem új.
az önindítót javíttasd fel , bizos csapágyas mert sok áramot vesz fel
Nézd meg az aksit! Szerintem az lehet a cumókk!
Sziasztok!

Egy kis segitségért fordulok hozzátok.
Problémám: Nem indul el öninditóra a moci:S
de viszont tolásra 5 cm-en elindul...egyszerűen nemértem...gyertyahézagom 0,5 gyertya képe kicsit kormos egyik fele szép "őzbarna" másik fele kormos:S ez mitől lehet? mi a gond?
Tudnátok képet küldeni RS 50 légszűrűről? hogy hgyo néz ki a gyári?
ÜDV! valaki meg tudja nekem mondani hogy van bekötve a feszültség szabályzó, mert sajnos a kapcsolási rajz eléggé morickarajz::S valaki tud segíteni esetleg? köszii
Hy.

Kit láttam ma jászárokszálláson egy Harada Replicával? Szép volt nagyon! Ha esetleg környéki összefuthatnánk vmikor !