Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva így foglalattal együtt kell menyiért adod?
Köszi fiúk !
Amint időm engedi folytatom a beállítást .
Ajánlom figyelmetekbe

AM6
italmondonál 17500:D
RS 98-ashoz SZÍVLÁMPÁT KERESEK!:) Segítsetek!:)
akár új is érdekel!:)
nem kell kideríteni .a 14 éves B jogsiddal nem lesz az A jogsid kezdő jogsi .a B jogsid volt kezdő de annak is már 12 éve legalább

"Az elsőként szerzett nemzetközi kategóriás vezetői engedély a vizsga napjától számított két évig kezdő vezetői engedélynek minősül.
A kezdő vezetői engedéllyel motorkerékpáron utas nem szállítható. "

ergo RSDanee-nak is már csak 1 év van hátra
Rájöttem, hogy pár napja miről beszéltetek nekem hengerfej tömítéssel kapcsolatban. (4 gumigyűrű, stb.)
Nekem már nem olyan a tömítésem, nekem egy egyszerű fém lemez, amin ki vannak vágva a tőcsavarnak a helye, a hengernek (égéstér), és a víztérnek. Én ilyen tömítést egyáltalán nem kapok sehol. Márka szervizben is csak olyat amiről ti beszéltetek nekem.

Esetleg RTV szilikont használhatok hengerfej tömítésnek? Vagy nem igazán tartós, nem lenne szerencsés?
Szia Villszer!

115-ös fuvi? Nem semmi.

Na, hát akkor további sok sikert a beállítási folyamathoz!
na egy kis finomság!
ha kell 7000ért kulcsal együtt oda adom! meg van 50es kmmeghajtom is! ha kell! azt 3000ért oda adom!
2004es a motor. A képeimnél fent van h néz ki.
Hát nemtudom!Megnézem ma. Igazából elötte amikor használtam akkor már úgy viselkedett mintha nem lett volna ereje. Hörgött le stb stb. Nemtudom mi baja...Ma utánnanézek amit mondtál
Eladó egy komplett 80.-as Aprilia Rs 50 tuning henger újszerü dugattyúval kiválló állapotban kompletten henger fejjel 22 000ft
Rendben küld a cuccokat!Cimem:Ujszászi Sándor 4033 Debrecen Sarkadi Imre utca 51.
Főtengelyszimering? Am van képed a motorodról? Mikori évj?
Havert meg büntették így 5-ös kapott.
Helló!
Gyárilag 60-as az alapjárati fúvóka
Hello Ghost!
Köszi a segítséget! Valóban sokminden befolyásolja az optimális beállítást, ráadásul a bejáratást úgy kezdtem ,hogy egyszerre lett több fő alkatrész is ,teljesen más rajta, de már kezd kialakulni a dolog !csökkentenem kell az üzemanyagmennyiséget nagy fordulaton- a tű leengedésére javult a helyzet,egyenlőre még a 115-ös fuvival,ezzel megy eddig legszebben kis és közepes fordulatokon .
szívlámpát keresek!
RS 50-hez!
van pár cuccom cserébe de legfőkép KP-ba érdekel!
hali!

nekem van egy DR80as hengerem 7ezer ft-ért
sokat javulnak a motor paraméterei ezzel a hengerrel.
oké legyen 6000 ft, de a többit csak festeni kell. ha így kell, akkor írj egy címet, nevet és holnap feladom postán.
6000ft-nál többet nem tudok adni érte mivel az oldalidomok használhatatlanok s a többi cucc is rossz állapotu
Ez am akkora baromság hogy nem vihetsz x ideig személyt....
Ha látják h nemtud motorozni ne adjanak neki jogsit ennyire egyszerű Vagy akkor ne motorozzon!