Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ELADÓ malossi gyujtás 15000-ig tud,ezenkívül lehet rajta egy potméterrel állítani az előgyujtást plussz még van rajta egy (butító )gomb,ha hüjegyerek ülne rá,vagy bemérnék padon egy az egy be paszól a motorhoz 12000 Ft újonnan 30000FT
Vidd el szerelőhöz, vagy aki ért hozzá, lehet csak az előgyújtást kell álítani
rendben sztem az lessz remélem utánna mindne oké leszs vele most lett a karbm is kitakarítva azzal sincs gond minden más oké am nállatok is van olyan hogy 1-be kicsit lomha csak 6.000 nél kezd felébredni?volt egy honda ns50-f em az mint mint a golyó 110-et lazán vitte ezzel alig birom elérni a 100-at
vegyél bele 14-est az biztos jó lesz bele
am eladó 280.000ért ha valakit érdekel :D
kompreszió van benzin van :D levegő van sztem a karbimon nem találtam am levegő állítót elég béna karbim 14-es delorto am a hidegindítóval sem indul most veszek bele egy nkg 10-es gyertyát vagy 14-est fogok még nem tudom
hali!

200 a kikiáltás, Kecskemét mellett.

üdv:Zoli
Szia!
Engem érdekelne a motor. Mennyiért adod és hol lenne helyileg?
Előre is köszi!
Kompresszió? Szikra, benzin, levegő van?
Öhm figy.A hidegindító pöcköt ott jobb oldalt,burkolat alatt lenyomod minden indítás előtt?Azzal bekell induljon,ha minden okés.
bocs balra tartalék lefel nyitva jobbra zárva
ha van rajta egy nyíl ..nekem ha ballra áll a nyíl akokr van tartalékon lefele ON balra zárva
Hy nekem is rs 50-em van 2002 -es nekem valamiért nem akarja beindítani önindítóval pedig már új membrán van benne TOP a gyertyám ngk 8-as de csak forgatja és semmi hidegen néha önindítóval beindul tolásra meg pöcre beindul mi lehet a gondja ?:(
szevasztok
olyan kérdésem lenne hogy egy 2000-es rs-nek a benzincsap állásait megtudná valaki mondani ? merre van nyítva ,zárvam,tartalékon,
Én anno fater bakancsába vizsgáztam! Az is jó
Kérjél valami nagymotorostól akit ismersz kölcsön egy csizmát!
Egyébként ha nincs meg mondjad a vizsgabiztosnak h haggyon békén! Nem ezen fog múlni a vizsgád! Am is 10 perc az egész
Szevasztok.Srácok légyszi segítsetek!Hol lehet ienkor nyáron venni hosszúszárú cipőt(csizmát) amibe lehet motorozni 5-6ezer körüli árban?Mert kell a vizsgámra.Különben nem engednek.
Ez hülyeség, hogy köröznek, csak szopatnak!
Pl Babettán féklámpa sincs....!
Először ellenőrizd a vezetékeket stb, izzót!
Sztem csak valami piti baja lehe!
Resol 600 ráhota kerestem a bajt azt mondják ezlessz igaz lehet az h rossz helyen van a gyújtás mert 80-nál és 9 e után nem megy letilt:S
Sziasztok srácok!
Honann tudnék sűrgősen féklámpa kapcsolót venni az RS-em hez ?
Nagyon sűrgősen mert a rendőrök köröznek addig amég nincs kész...
Lehet állítani, az alaplapot tudod variálni hogy nagyobb vagy kissebb legyen az előgyújtás.
Sziasztok nemtudom ez nekem nem világos rs-nél 1995 ös évj-nál lehet a gyújtást állítani?:S:S:S
Köszönöm a segítséget.
am 6 os blokk bontott alkatrészei eladók!