Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a legjobb megoldás, ha a karbin nincsen gyári kialakítás, hogy a szívócsonkot fúrod meg.
hello!
lenne egy olyan kérdésem hogy ha a karburátorba (egy dellorto phb21) be a másik alapjárati csavar helyét meg furom és oda be kötöm a külön olajzást vagy a másik levegö álitó csavar helyét akkor kenni fog rendesen vagy nem?
hali!

a Senda elkelt!

van egy Malaguti MGX 80as 6sebkós vízhűtéses ez lenne 70 ezer ft-ért.
+ajándékba adok egy vázat(tank,telók,ülés,sárvédők, lámpák)
Derbi Senda 50 jön-megy intézkedik(6sebességes) 80ezer ft

Megvan még?
Tudnál róla pár infót irni?
Egy ismerősnek lehet kellene!
A rezgésektől kilazúlhazott. Rendesen meg voltak húzva? . Ilyen új Derbi blokkost nem szedtem még szét szal nemigazán tudom hogy van ez, próbálj meg a csavarok alá rugós alátétet rakni.
elkelt az extrema a hétvégén:)
Szép estét,

Srácok ha valaki esetleg Győr környéki, vagy megyei RS tulaj, kéerm dobjon már egy emilt( pumuklee@europe.com) vagy írjon itt, jó lenne összejönni vhol :)
hogy volt összerakva?
paszta+gumigyűrűk?
Köszi szépen repsol600 és Tuji!

Frankón mentem is vele pár karikát itt a faluba, de valami nem jó. Elfolyik az összes víz. Újra leszedtem a hengerfejen lévő panelt, majd a hengerfej csavarjait akartam kicsavarni, és lám lám, az összes (4db) csavar kézzel kicsavarható volt. De ez már a második eset. De miért?
Az meg sok. Az már majdnem dizel.
Hát akkor holnap újra mérés mert ma csak megnéztük septibe. Hideg motor és semmi gáz nem volt. Viszont néztünk egy 250es etz-t ami ugyanilyen körülmények között 16bar.
Milyen mérési feltételekkel? Melegen és teljes gázon kell mérni, jól megforgatva a motort. 6 alatt a nagy része már be sem indul, vannak csodák. Tetszik az elméletileg 20 lovas Simson? Saját tervezés.
Kérdés, hogy neked elég?
De ez már mondható kopottnak
Skacok szerintetek 3,5 -4 bar kompresszió mire elég?:D A motorok mindig pöccre indulnak meg azért jól is mennek de ma lemértük és megdöbbentünk:D 22000km-4bar 28000km 3,7 bar
És minél előbb kijáratni belőle, mert összerozsdálhat mindent. Talán nagyobb fordulatszámot lehet elérni egyesben megtolva.

Tuji
Gyertyát kiveszed és úgy önindítózól vele 1-2 percig kis megszakításokkal, akkor már kinyomja a bent lévő vizet, és el fog indúlni.
köszi a segítséget
Mit tudok tenni olyankor, mikor a forgattyúsházba hűtővíz került? A dugó pumpálja fel ugye a vizet, a hengerbe.

Ötlet, hogy hogyan távolíthatnám el a vizet belőle? Az oka egy szaros tömítés, amit megtudok oldani, csak a vizet kellene eltávolítani a forgattyúsházból.

Bármi ötletet, csak azt ne, hogy szerviz, és hogy kapjam szét.

(Amúgy szimering probléma megoldódott, frankón 400 forintból kijöttem)
Így már tiszta!
Köszi
Na vége a nyaralásnak:)
Sajnos az oldalra nem rakták fell. De sztem olyan 20Eft-25ft ig lehetnek.
Proxot soha nem mondtak róla jókat.
www.robogotuning.hu
itt nézd már meg !
Van Prox és Vertex és, szerintem wösnernek is lenni kell!
Enyémbe is prox vagy vertex fog kerülni
Holl lehet wösner dugót venni?Italimondo meg ezeken már náztem.