Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láthattam én ugyan ezt a vidit youtube-on?Mintha rémlene
Ha tudsz csinálj már egy 1 személyes onboard-ot, kíváncsi vagyok, hogy úgy mit lép a gép! Mert így is fasza
eladó nagyobbraváltás miatt ímádott KAWASAKI ZXR 250-es sportmotorom:
hívj vagy írj...megeggyezünk!
http://kepesmotor.hu/kawasaki-...
semmi baj jelenleg még nincs pénzem de keresem a hengert... a legjobbat jó áron ez kell nekem
Bocsi de már nem aktuális.Ma postáztam a hengert vagyis elkelt.
köszönöm hogy írtál... egy kicsit sokallom azt az árat.. de még lehet hogy jó lehet..
helló. azt szeretném megtudni hogy a minarelli rv és a minarelli am blokknaka felfogatási meg eggyeznek e?
üdv.
Versenyző egyébként nekem is full full ugyan ijen 9 nél nem pörög tovább és 80 nál többet nem megy:SÉn is kérdezgettem h mi lehet a baja nem nem jutottam semmire ugyhogy ha neked megvan a baj léccy írd le köszi:)
Mindenkinek a kuplungbowden szakad el?:)
elég ramatyul néz ki
www.italmondo.hu írj nekik levelet és "kapsz":D
egy kérdésem lenne!honnan tudok rendelni kuplungbowdent? segítsetek!
Egy kérdés! Mi lehet akkor a gubanc ha érzem h gyengül az Rs..? Új gyertya vagymi ?
hali!
valakinek AM6-ba való főtengőlye.. gyári dugója+gyűrűk és egy kuplungtányér.. nem e lenne elfekvőbe?
nagyon sürgős lenne!:)
gondolod hogy lyukas dugóval adnám oda.Ha ki lenne lyukadva akkor a kukába dobom.Amugy meg elkekelt a henger
Sziasztok!
Még mindég keresek kis rs-re gyári airboxot szűrővel mindennel együtt!
nem kötekedni akarok de az a dugó nincs véletlenül átjukadva?
köszi.
Vas henger 80 köbcentis.Nagyon jól ment vele a moci.Debrecenbe vagyok.
CSá! szerintem a gyujtással van gubanc valószinüleg elállitodott de nem biztos. De akkor szokott ijen lenni h engedi rendesen kipörögni meg elmegy az erő porbáljátok meg belőni Attól h rendesen indul akár öninditoval is attol még el lehet állitódva
köszi hogy írtál és ez miben tuning? alu henger?
és merre találhotó helyileg?,
Azok gyárilag olasz am6- blokkosak nem kínai.
Hy a motorhispania rx azok a kínai blokkosak? Csak mert havernak van és mindig van baja.
Aprilia RS 50-re 80.-as tuning henger szett eladó.18 000ft+postaköltség
Én tervezem a tuningokat. Nem az enyém a motor. Jellemzően gépműhelyesek rendelnek tőlem. Ennek pl. a kipucsonkját és a pót felömlőit kellett körbehegeszteni, hogy elférjenek a csatornák. A pót felömlő nagyobb mint a széria gyári. Sose volt elég pénzem a versenyzésre, meg már nem is érdekel. Sokkal érdekesebb lesz a forgó tárcsás 28 lovas. Remélem összejön, mert abban rengeteg CNC-s gépmunka lesz.

Tuji