Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tökéletes.
Egyenlőre csak az igényre vagyok kíváncsi, aztán eldöntöm van e értelme tovább...
Sziasztok RS 50 kollégák!

Közeleg a nyári szünet, szóval már tervezgetek, hogy mit kellene csinálni.

Amit azt néhányan tudjátok, volt egy aprilia RS 50 oldalam, amit nem sikerült teljes egészében életre hívnom, technikai okok miatt. Hasonló okok miatt Cagiva Prima-s oldalam is meg kellett szüntetnem, hosszabb üzemelési idő után.

A kérdésem a következő:

VOLNA E IGÉNY APRILIA RS 50 WEBOLDALRA?

Amit garantálnék az egy igényes weboldal, hasznos tartalommal.

Még valami, lehet, hogy a CAGIVA PRIMA-val összevonva lenne, ennek ötletéhez mit szóltok?

Amolyan italian fifty speed oldal lenne!

Várom a válaszokat!
szeva csere nem érdekel? fel vettelek MSN re beszéljunk már!
Értem!köszönöm az italmondonal azthiszem valami 5500ft-ért tud hozni.Ami a 2005-ös rs-en van a fehér index olyat nem tudtok eladót van de 10500ft/db ez szerintem írtózatosan drága..
Hali!

Jaj, ne őrülj már meg!

50-esért ennyi pénzt nem érdemes kiadni.
Hülye vagy, ha megveszed.

Van egy tök szuper RS-sed, amiben van egy faxa minarelli am6-os blokk.

Az új RS-ben meg van egy butított Derbi blokk. Nagyszerű. Megveszed, aztán majd kevesled a teljesítményt, utána megőrülsz, és elkezded tuningolni világba... Aztán ennyi pénzből már levizsgáztál volna nagymotorból, meg vettél volna egy RS125-öt.
Szia!
Igen, az egyik azért drágább, mert van hozzá a kis rögzítő elem a másikhoz nincs, nem tudom milyen elgondolás alapján nem adnak a másikhoz. Az majd ott marad magától vagy nem tom hogy gondolják, bontottan vettem hozzá.
csady!te nem tutsz nekem alkatrészt szerezni?Mert látom hogy állandóan van eladó aprilia rs-ed,ha tudnál megköszönném nagyon!
enyim volt valamikor:)
Aprilia Rs 50-em Eladó! 2005
4700km -el! 50cm3,AM6, teljesen gyári, 100km/h végsebesség,
kevés fogyasztás,újszerű gumik,kifogátalan lánc,lánckerekek,kifogástalan fékek, gyári szerszámkészlettel!
apróbb karcokkal!
I.Á: 315e

köszi a bal oldali visszapillantó 7810ft a jobb 6600ft te is ennyiért vetted?
Szia!
www.robogotuning.hu
Én itt vettem tükröket nem vészes áron. Amúgy minden alkatrész beszerezhető itt.
Nekem is jól mér az rs- órája kocsival mentünk egymás mellet és ugyanannyit mutatott mind a 2-nek szóval megbízható szerintem..Már a...-om kivan nincsen alkatrész az rs--hez vagy van de kurva drága,kéne nekem visszapilantó+meg ami a 2005-ös rs-en van a fehér búrájú index,ha valaki tud eladót vagy boltotahol lehet renelni az irja már le,sokat segitene.

ÜDv:Dávviid
Jaja Norbinak teljesen igaza van szerintem!Nagyon drága 50-eshez képest,és én nem hallottam túl sok jót az új rs-ről a darázs seggüek a legjobbak állítólag De te tudod!
Sztem nemtudom
De miért? Ennyi pénzért olyan fasza 125 öst veszel hogy az sose volt 50ccm és még megy is
Bár te tudod én már nem pocsékolnék 50 esre!
köszi szépen a választ...
érdekes ide meg betom tenni a képet....de adatlapomra nem!
ááááááá nemtom mé de nem engedi feltenni a motoromról se képeket se a videót....akárhogy próbálkozok remélem megtom oldani:(
Fejlövés? Nah, az van mindenkinek. Nekem is. Még füllövésem is.
Bizony-bizony, Zoltán.
"Zóóltán, Zóóltáán!"
:)

Egyébként, mindenkinek megvan a maga fejlövése, mondjuk rá, hogy nekem a műszerek:)
Hali!

Zoltán a második nevem!

...akkor téma lezárva.

Üdv.
rs 50re alado kipu
gianelli
évjáratot nem tudok
ár 10 000ft
30 512 9874
taller@citromail.hu
Kedves nemtomhogyhívnak!:)

Köszönöm, hogy anynira szíveden viseled a sorsomat, és gondot fordítasz szellemi épülésemre, hogy múlhatatlan szükségét érezted annak, hogy szegény sötétben tévelygő, tudatlan elmémben fényt gyújtsál, a fikció fogalommagyarázatával:)


A Hagyjukozás azért van, mert nem akarom szétoffolni egy voltakáppen lényegtelen témáról szóló vitával a topikotokat.
Kedves Zoltán!

A fiktív jelentése, kitalált. A relatív szó jelentése, helyzettől, adott szituációtól függ.
Én nem állítottam olyat, hogy a két szó ugyanaz, csupán közöltem, hogy én milyen jelzővel illettem a sebességet, valamint annak valós alapjait.

Az első hozzászólásomban semmiféle „autóval bemértük” szóösszetételt nem alkalmaztam, csupán közöltem, hogy a két jármű Km/h állása mennyire közelíti meg egymást. Hangsúlyoznám azt is, hogy egyik jármű mérőműszere sem ad pontos tájékoztatást, nem állítottam ilyet sem. Sokan hagyatkoznak az „autóval bemértük” szisztémára, de esetemben erről szó nincs. Az autó csupán egy viszonyítási alap, persze autó-autó között is van eltérés, de erre is rávilágítottam, Honda kontra Opel.

A sebességmérő, valamint a GPS sem pontos. Amikor a srácok ilyesfajta kommenteket írnak, hogy sebességmérő mutatta, vagy GPS-sel mértem, akkor azzal próbálnak viszonyítási alapot keresni, amelyet aztán közölnek velünk. Ezen mérőműszerek egyike sem mutat pontos értéket, ezzel tisztában vannak ők is! –nem győzöm hangsúlyozni.

A hibád abban lakozik, hogy elbeszélsz a másik mellett, holott az pont azt állítja amit Te.

Szépen megkérlek arra, hogy legközelebb figyelmesebben olvasd végig a hozzászólásokat, értelmezd, aztán reagálj.

„Mindegy, hagyjuk.” –ez nem megoldás. Ebből csak az jön le, hogy kitartasz a magad igaza mellet, és a sok „hülye” hadd mondja a magáét. Azzal, hogy kitartasz az állításod mellet azzal nincs gond, sőt, védd mindig a magad igazát, de legyél nyitott más igazára is. Habár, jelen esetünkben csak arról van szó, hogy elbeszéltünk egymás mellett, miközben ugyanazt állítottuk.

Remélem, hogy sikerült rávilágítanom Téged a félreértésre.

Baráti üdvözlettel:
Ghost

UI.: Srácok, ha más valaki nem ért velem egyet, az jelezze, nem szeretem a félreértéseket!