Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De jó már valakinek!
Az más jellegű problémát produkál, azt mondom, hogy ki kell próbálni. 50-es esetében 7-es hőértékű, 70-80-as esetében 9-es hőértékű javallott. De nézd meg a gyetyád színét.

Szerintem a mocid gyengül.
Így gyorsan a BL félidőben írok már h mi ma meg a Mátrában karcoltuk az aszfaltot!
Gyerekek kegyetlen h mit ki lehet hozni ott egy szutyok 50 esből!
A motor meg sem mozdult alattam ma a kanyarokban pedig le volt téve becsülettel! Hibátlan!
Ghost barátom szavaival élve BIKE ME
az lehet hogy a gyertya nem jó?
hőérték vagy valami?
köszi a válkaszod
Köszi mind2töknek:P:)
Légy üdvözölve a sportmotorosok világában!
Üdv a klubban! Balesetmentest!
Na srácok.Ma voltam megvenni egy 2003as Rs-t(csadyét).Így végre nekem is van aprilia rs 50em jeee:D
Ezen kívűl még számos oka lehet.
Mérj kompressziót. 7-8 Bar alatt nem jó.
sziasztok
van egy 2005-ös rs-em
hidegen rögtön indul, de ha bemelegedett üzemi hőmérsékletre akkor csak tolásra indul. az önindítónak semmi baja,megnéztem.
ha valaki tudna segíteni az jó lenne
válaszokat előre is köszönöm
www.nagyvas.hu vagy italmondo.hu

Mindkettőt bátran ajánlom!
Továbbra is keresek jó állapotú excentert eladót!
Akinek van, írjon!
Mire hazajöttem faterom H4-esre átalakította a foncsort, 35w-os van benne, igaz, még csak tompítottam van, idővel bekötöm a refit is.

Tegnap motoroztam idén először a vastestvéremmel, kipróbáltam a 14-es első fogaskerékkel (13 volt), meg se érezte, de én annál inkább. Még mindig úgy tol mint állat, főleg 8 ezertől, 35 Km/h-nál kapcsolom a másodikat. 7 felen 80-vannal megyek.

BIKE ME!
sziasztok
van egy 2005-ös rs-em
hidegen rögtön indul, de ha bemelegedett üzemi hőmérsékletre akkor csak tolásra indul. az önindítónak semmi baja,megnéztem.
ha valaki tudna segíteni az jó lenne
válaszokat előre is köszönöm
Az ugyan az
75w90 legjobb...nekem is az van benne!
És ha hajtóműolajat teszek bele az nagy gáz mert az van ithon és ma minden zárva:S
A 80W90 az még jó?
75W90 szintetikusat
Hali egy kérdésem lenne aprilia rs 50 be mien váltóólajat kell tölteni válaszokat kösz!
Főtengely nincsen sajnos
Az átalakítást a xenonra rövidesen írom,csinálok fényképeket is,csak kicsit húzósak a napjaim mostanában, aztán így fél egy tájban már alig látok,csak későn tudok gépközelbe kerülni.Tesztelni a vasat is csak pár km -t tudtam a 13-as lánckereket (12-volt)-meg se érezte a+1 fogat, talán 6-7 km/h+ba . Basszus 6hét telt el mire megjött---4hétre 12-est küldtek!-akkor visszanekik-rá 2hétre sikerült nekik,de az újbóli futár költséget én fizethettem ! Miskolci APRILIA -soha többet !
Hello
Kevés a töltésed, vagy az akksi kezd behalni ,de nálam már volt hasonló tünet amit egy kb 50 km et futott gyertya okozott !
Helló.
Az lenne a baja a motornak, hogy nem mindig szeretne indulni önindítóval 1 szer 2szer nem akar!
Ha feltöltöm az aksit utánna tökéletes, de 2, 3 hét múlva ugyan olyan!
Mi lehet a baja?
főtengelyed van e arra nem válaszoltál mert tulajdonképpen az lenne a legfontosabb nekem a polini hiengerhez tartotozó polini főtengely nincs meg ?