Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rég nincs meg a prima!:D
2 éve lassan!
Rs 50-esem van!
2003 RS 50 AM6
1998 Rs 50 AM6
van egy polini hengerszett... szerintetek ez nagylöketű? vagy gyári cuccokhozlehet felrakni?
1998-ban még Derbi GPR 50-et találsz.
Csady!

1998-as Prima nincs, max. Mito 50. Aprilia Af1 Futura-t pedig 92-ig gyártottak. - legjobb tudomásom szerint. Külföldi lapokon is utánajártam már.
itt nincs ilyen gond.. 80-al elmegyek egy olyan helyen városba ahol 30-as övezet van! le se szarják......
Nemtudom h. van e vagy nincs, de mindig ezt emlegetik.
Első kérdés.
Hány ccm? mondom 50, ahha biztos hogy annyi?
Még majdnem le kelett neki bontani az oldal idomot hogy megnézze, mondom mit akar ez, a dugót ne vegyem ki neki belőle itt helyben azonnal...Utálom, az idegesít a legjobban ha szépen szabályosan motorozok, ő meg jöt utánnam szirénázva, (mer biztos megutdok lépni előle...)
Aztán megállít és jön a hülye kérdéseivel.....
A 80ccm-es RS alvázszám alapján 50ccm. Ha behívnak, felraksz egy 50-es hengert. Kipróbálni nem próbálhatja.
Akkor te még jól is jártál, nálunk vadásznak ránk szó szerint!
és mit tudnak csinálni ha megfognak mondjuk egy 80cm3 tuning RS-el?
"Azért, hogy a szegény embernek meg legyen teremtve." - idézet a mifolyikittgyöngyösön videjóból.
Ez a kpm elmegetése nagyon népszerű, nem tünt fel nekik, hogy 20 éve nincs iylen szervezet:)
az újabb Rs-ekbe("98) nem tudom mi a francért kellett ilyen ritka foglalatu izzót rakni..
A kerek hellákról érdekelnének képek, kíváncsi vagyok.
Üdv!

Trapéz lámpatestem van, teljesen ép állapotban, valamint P26-os foglalat. Kizárt, hogy H4-es a gyárid, erről árulkodik a lámpatested állapota is.

Lényeg, hogy a H4-es foglalatod passzol a trapéz lámpatestbe.

Ezen a ledes megoldáson nagyon gondolkozom, szerintem ez volna a legésszerűbb megoldás.

Kérdés, hogy mekkora fényerőt tudna produkálni, de ha csak pl. a PDA-mban lévő LED-es segédfényre gondolok, ami relatíve baromi erős fényt ad, akkor autó/motor LED-es izzó csak nem lehet rosszabb, sőt.
Tegnap leigazoltattak ebbe az évbe először!
Vezetői engedély,Személyi! -->> odaadtam..
Hány cm3 ez a motor?-->>> 50cm3
okés köszönöm jó útat!
Bunkók ezek a rendőrök.
Itt nálunk újvároson ha meglátnak megvannak veszve, megállítottak a multkor és minden baja volt, nemtudott belekötni semmibe.Vagy 6x megkérdezte hogy gyári a motor?
Hát mondom milyen lenne?Aztán mondta megyünk kpm vizsgálatra mondom oké mehetünk.Aztán arról is letett, jött az elsősegély csomag hogy van e de pechje volt mert volt nálam!:D
Aztán nézte a gumikat abba sem tudott belekötni mert szinte vatta újak.Aztán végül elengedett, én meg egy jót röhögtem rajta:D
szia!
msn-re fölvettelek! ott jólenen beszélni!
köszi
Csady
Hello,a hengerfejbe bele vannak törve a termosztátcsavarok.Dugó nincs hozzá.15-be gondoltam.üdv.
szia!
hengerfejnek mi a problémája?
és ahengerhez dugó is jár?
mennyiért adod?
Hello Sziasztok!Lenne pár eladó alkatrészem,Aprilia rs50-hez(1996):hűtő,hátsó lábtartó konzollal,komplett műszerfal(egyben vagy bontva),Ducati energia gyújtásalapés trafó,lendkerék,Pollini henger,70ccm-es a henger hibátlan,perselyes a hozzá tartózó hengerfej sérült,akár külön is eladó.Első féktárcsa féknyereg és főfékmunkahenger,hátsó féknyereg.Váz,első telók,komplett kerekek,tankborítás(csak a külseje).Farok idom,hátsó lámpa+sárvédő.Kérésre további képeket küldök emailban.Elérhetőség az adatlapomon.üdv.
Xenont? Nem csak a kék helyzetjelzöért vergödnek?
hello! érdekelne a viz hömérö menyi lenne?
még van pár bontot rv4es alkatrész!
Nekem már ki van olvadva a foncsor.
A régi dígó gazdája sajna pofon vágta.:(
Mind a két oldali az égő alatt szépen kivan olvadva.:(
Csúnya nagyon, meg az égő fényereje sem valami tökéletes csak az elsőkerekem elé világít, meg felfelehord az égre.Aztmondták van ott vmi csavar amivel lehet állítani de hiába tekergettem az nemcsinált neki semmit.:(
oks, sztem holnap leszek