Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fúh baszki, már fáj a pofám a röhögéstől... fúúúh anyááám.... huhhh
Pffff, a hangulatjelet nem kell nézni!
Nyomogatok itt össze-vissza.
Ez a megoldás érdekel, szóval nézz utána, én is igyekszem. Aztán adj helyzetjelentést!
P26-os foglalat.
High Power led izzó. Nem fogyaszt többet az eredetinél SŐT sokkal kevesebbet így nem terheled a generátorod. Fényrőben pedig többszörösét kapod. Arra figyelj, hogy stabilizált izzót rakj bele mert a túláram kinyírja a ledet. Az RS fesszabályója nem tom mennyire megbízható. Nem árt a biztonság, mert nem olcsóak, az elfogadható ledes izzók 5000Ft körül kezdődnek.
Már én is rég tervezgetem a dolgot csak mindíg más jön közbe. A benne lévő erdeti izzónak mi a pontos típusa? Már vettem ki egyszer de nem jegyeztem meg. Kellene keresni egy ledes megfeleőt.
most vitték el a blokkot
Nekem 120/40 R17 van hátul.
Sziasztok.Rs50-es gyújtás am5-be eladó!Hibátlan állapot kompletten 15pénz.üdv.
tejesen jók! csak külsejük nincs!
az összes apriliába amivel eddig találkoztam mindegyikbe Ducati gyújtás volt!
Szerintem mindegyikben az van
Nekem tuti az épp szét van szedve ;)
Össze kéne rakni emg lemosni mert elkapott az eső és ööö hát nem gyengén szutykos
Talán még annyit, hogy a lánckerék felől dugd be az excenterbe a vasat, nem kell átdugni a keréken is, bár most nincs előttem a motor, nem vagyok otthon. Ha így sem jó legközelebb pénteken délután tudok képet, leírást adni. De az alábbiakat mindenféle képen próbáld ki!

Sok sikert!
Sziasztok Srácok!

Nekem Ducati gyújtásom van. Tietekben is, vaqgy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?
Csá Atta!

Anno az RS-edben nem cseréltél első világítást erősebbre? Át szeretném alakítani, elég gyenge így 25 wattal, gyárilag am. is 15 watt volt. Ha másnak van ötlete, várom!
Üdv!

Több hiba is lehet:
- Nem lazítottad fel jól a villa csavarokat.
- A gömbvas gyenge, puha anyagból készült.
- Az excentered szorul, amely általában sérülés következménye is lehet, pl. nekem most ezért van félig szétszedve a motor, mert másik excenterre van szükségem, hiszen annak oldala szana-szét van patogva, ezáltal nem forog a vilában.
Nekem 120/70-es 17-es Michelin Pilot van fent.
120/65 17 Bridgestone
-0
köszönöm fiuk;)
am meg leszedtem a 110-est és mellétettem a 120-as a 1100-es vastagabb volt mint a 120-as
felraktam és tökéletes lett alacsonyabb és jobb is lett csak ne lenne ilyen esős idő..:(
Nekem is az van hátul
120-70\17

Bár szerintem nem gyári méret, de engem nem zavar:D csak fajinabb lesz tőle:D
Helló!
A ford mérők milyen árban vannak? Kűlsejük megvan?
Nekem nem olyan van, de fel kell, hogy mennyen rá!
féllengőkaros RS-re 50-esre felmegy a 120--as gumi? hátra?
hali engem érdekel a gyújtás itt a email címem derbi32@gmail.com a töbit meg beszéljük