Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah valami olyasmi csak még annál is durvább.
ÚÚÚÚ, bazz Joe azt hittem, hogy ez szigorúan titkos. De jól beszélsz, ezt csak versenyzők használhatják. Ha illetéktelen kezekbe kerül bele sem merek gondolni, hogy mi történne...
az aa vizbüll veszi k ia zokkszigént?
RS-re csak olyan elektronika van neten ami gombnyomásra kiiktatja a 170-es tiltást és 210-et megy ja és + 10Le mert beállítja a hengerenkénti karbivezérlő egység A programját amit a gyárban használnak a tesztpilóták! CSak versenyzőknek ajánlott én vigyáznék vele haveromnak van, eskü nem mertem menni vele egy kört......
Át lett fújva? Vagy netalántán ez egy másik?
Ez sztem nem rózsaszín http://www.kepesmotor.hu/idom/...
ja! rózsaszín
én oyanra fújom amiyenre akarja mert nincs még fújva:D
passziánsz nem jó?
Tudtommal csaka befecskendező rendszereseket lehet átirni...
De ha esetleg mégis lenne olyan hogy ráraknak progit, lécci szólj mert én már régóta szeretnék rárakni aknakeresőt vagy boulder dash-t
télleg nincs olyan rsnél hogy letöltenek progit rá, erről hadobálok neked...
szerelő urak, amíg van lóvém addig nem én szerelem addig foglalkozzon vele az akinek fizetek, de azért jövök erre a kibaszott fórumra h. informálódjak és nagyon ne húzzanak le reméllem világos. tyte ha télleg nincs olyan h. letöltenek 1 progit az rs re mint amilyen az sr emhez volt akkor megdumálom a szerelővel és akkor max szólok ennyi ... a power elektronikát meg nemtom azzal majd lesz vmi vagy szerzek valakitől ha nemtudnak segíteni a márkaszervízben...
Nekem is van pályaidomom 50 ezerért és Gyálon lakok
így adjon el a faszom bármit bárkinek is...

aztán még visszaküldené hogy basszammeg ez szar, nem vezérli a pówert........ wááááááááááááááááááááááááááááááááááá miértnincs főbelövős smiley :(
Elég rendesen... :D A Rotaxot biztos h fogja vezérelni
:ddddddddddddddddddddddddddddddddddd
uraim! itt generálproblémák vannak.
vezérli a rotaxot

mivan? :D Van gyújtáselekotronika, meg power elektronika.
hát nemtom nekem a szerelőm aztmondta.. majd felhívom a márkaszervizeseket és megkérdem... am az az elektronika az gyújtás meg power ugye? szal 1 elektronika van a mociban ami vezérli a rotaxot?
Hát én szem. szerint azt vettem k ia szavaiból, hogy lehuzta az r1 odlalát, és h Te (mármint Tyt) gondolja ismered Misocot és, h szar üzletet csinált-e, vagy visszavan forgatva az óra meg stb... Nekem ez jött le
na most akkor mivan?
megkarcoltad az r1 jobboldalát? vagy miiiiiiiiii

térdenállva könyörgök, vessszők, írásjelek, gyertek! segítsetek hogy ez az adathalmaz az én analóg agyamnak is érthető legyen!
budapesten....