Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt meg hogy hoztad össze?
hát igen az sztem az első hogy visszalette forgatva
Végülis azzal sokat érsz, ha megnézeted, hogy lett e visszforgatva az óra. Egy 2t nél nemsokat számít.
motodadis@hotmail.com
am mint észrevettétek más tank van rajta ezis 14literes?
hát nemegyszerű eset
CSáá.Mértvettél az r1 mellé rs-t?Pályázni akarsz vele?
hát akár mekkora szart vettem tőle én örülök neki rem minden okéslesz és amiket leírtam pár soral ejjeb mi kéne azt bekakarom szerezni. Bevisszük az apriliába persze átnézetjük hogy az óra nemelett visszaforgatva meg inenek.hogyálla dugó meg stb.majd utánna bővebb infóval szolgálhatok:)
misoc igazi parasztfejű supermotos...
arra nemadnék 2FT ot sem amit mond
de talán most van benne vmi...
am fogyelj akármilyen gyerek misoc nekem annyra nincs bajom vele mert akármikor nemtudtam valamit amikor néztük át a motort felhívtam és értelmesen normálisan elmagyaráztt midnent msnen is regényt írt hogy őp hogycsinálná szivesen segített mindenbe eddig azt nemtuom hogy amotor hogyáll de power az tutivan benne érezni rajta csk modnoma kipu az katalizátoros
figyelj felhívtam és mondta hogy vanbenne power de ez folyott rs és kaalizátoros a kipu ezért halkabb
persze hogy jobbanhúz de attól nemkötelező bennelennie...
én arra tippelnék hogy katalizátoros a kipuffod...
lesz majd Arrow csövem elvileg eladó sorba...
vagy tegyél rá herélt dobot vagy heréltessed ki mert valszeg televan olasz bióokossággal
Joe-z a médiaszemélyiség
Hátha jól láttam akkor Joez volt a barátok közöt-ösm srác melett( nevét nem tudom)
1 csavart kéne kicsvarnod, és a tankot felemelni és látod...
meg jobb oldalt a power motort....
(képen a kábel köteg miatt nem ugatni, nem az enyém...) mármint az enyém de vétel után volt benne ez a szemétdomb, most már nincs benne semmi:)
nekem 265 kmer volt reggel 8tól 12:30felé értünk oda megállás nélkül. 3/4 hétfelé értünk ahza más úton ami kevésbé rázósabba motortkímélve:)
Hát jah és 13-ért árulja a tetves paraszt a szart hogy a rák egye ki a belét és még átkurja Mr.Yamahát szerintem szervezzünk egy utat lefele dusnok-ra
Dadis van msn-ed?
Nemnézem, mond csak nyugodtan.
Majd ha a néző teret mutaják észre fogod venni ELSŐ SOR sárga inges fiatal ember
Nah ki van a Fábry show-ban?