Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogyis minden eredeti papíír megvan hozzá ismertem is az előző tulajt versenyeztek vele. ha érdekel msn-en leírom
kis történet alatt mit értesz? lopott?
Az gyári lábtartó,kb 700ft volt rá a festék ,
Mario annyi a baja a motornak hogy még nincs kivéve belőle minden folytás de ezt személyesen is elmondtam neked.
ItalyCorse!Honnan van a lábtartód?mennyi volt?
na mind1 ,ha kell az elektronika szólj...
nem csak 5-6 ezernél torpan hanem 1esben le sem pörgi a 8+ .
jah és zsolt te tudod melyik mociról van szó légyszi segíts 1 picit . -ezt a mocit te is árultad(2004)...
Felvettelek és majd megbeszéljük
hali, ha torpan 5 és 6 ezer között, akkor elektronikát mindenképp cseréldle.
HI!
RS-gyári akksija 12V 9Ah jol tudom?
THX
skacok olyan embert keresek aki tudna nekems egíteni.van egy kapcsolási rajzom,sematikus,alkatrészlistával,de van benne pár számomra nehézke dolog,segítőt keresnék a dolog megépítéséhez.
ez tuajdonképp egy nem tul bonyolult elektronika,angol nyelvü leírással.
msn vagy itt szoljon aki tud segíteni előre is kösz
tzr250 280e(papiros,ugyistudod meik)
rgv250 (1996,papiros,szép) 380e
fojtott. bocs:D
foJtott
Eztjolmegaszontad.
sziasztok. vki segítene, h miket kéne kicserélni az rs emen? mert folytott de van benne power...
Ezt a motort mi hoztuk be olaszból idén májusban.Volt egy kis története....Számomra két hete derült ki ki is vette meg....
A bikepics-es lapomon van még fent róla kép.
Hát Fábi,ezt beszoptad
éljen a matek 0. óra most kell elindulnom . Tuti kinyírom ezért azt a köcsög tanárt
kb így képzeltem el:)
Hát el bírom képzelni.
Sajna én estem motorral úgy hogy ült mellettem valaki És kibaszott szar érzés volt...
Ha arról van szó hogy állatkodok akkor csak ott teszem ahol nem árthatok másnak és semmi képp sem úgy hogy űl mellettem valaki. Még gyosan sem megyek ha más vagy mások is ülnek a kocsiban. Szerintem elég a mások hibájából tanulni. De a másik legfontosabb dolog a passzív vezetés, mert sok olyan ember van aki ezt nem veszi figyelembe.
Éncsak utas voltam Amugy ha belegondolok ahogy a csávó vezet,télleg nemkéne...