Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motodadis@hotmail.com
majd holnap beszélek vele, már ilyenkor nem zavarom, azért csak kórházba van és ott ilyenkor nincs vmi nagy pezsgés ...
Asso-t veszel? Hengered is kuka lett? szép... részvétem a pénztárcádnak...
Enyém még fejlesztés alatt van
Kivülröl már ujra elkészült Kis ráncfelvarrás volt
A blokkhoz még Wiseco dugó, Wiseco hajtókar , Koyo csapágyak+szimmeringek , Kuppluglamellák a többi cucc mar megvan
ja ,köszi a kérdést, sajna még pihenget. Ha minden igaz jövő hét csütörtökön jön az országba a henger, onnan még nemtom mennyi idő, míg eljut hozzám. Közbe belevaló assó dugót kell rendelnem, aztán ha minden megvan még össze is kell dobni, és lehet bejáratni.
Kb. karácsonykor már tuti mocizok :) ász lesz
Hali!
Jórég nemvoltammá nem volt gépem!
Mivan veletek?
Tyt: moci táppénzen van még? Gondolom faszod kivanmá h mindenki ezt kérdezi de nem olvasok vissza 800oldalt
Ata jobbulást!
ha beszélsz Atával, üdv neki meg jobbulást :)))
én IBM stratégia elemzést, meg jövőkép jellemzést :)) fincsi
hmm... Én nem én igy tudom
Tuning a bajkeverő Jobbulást! A mi köcsög macskánk is ilyen fasz. Ha ez velem történt volna és a kórházból hazaérve garantáltan bikából a falhoz csaptam volna. Rühhellem azt a kis szőrös gyökeret.
Valami kisebb nincs mint pl 2t 250v 4t 400-as?
Szint úgy! És üzenem neki h "gyorsan" álljon talpra(ha beszélnél vele) Mer" nem lesz rendszere
én is üdvözlöm egyébként és jobbulást-
mármint el akarta érni a telefon mert az 1 emelettel lejebb volt. azért mondta tuning is h most ő hívta őt, neh még1X előforduljon,,,
tuning hívta telefonon és ah szaladt le a lépcsőn megbotlott a macskájukban és leesett a lépcsőn
mitörtént vele?
rsv mille 399e
Jobbulast neki!
hallom tyt strat man. prezit csinálsz... faszom én is:) rohadt pestel analízist meg piackutatást
hello

Rsatával beszéltem ma sikeresen kivették a csavarokat a lábából, igaz nem altatták a műtétnél :S Most kapott új kötést ami picit fáj neki, nem tudja még mikor fog újra járni de mindenkit üdvözöl!
mi az msn-ed és megbeszéljük
itt a cetixer 350be, halom pótcuccal.
majd legközelebb viszateszem 4.-be
A felni ráfja.. Elöl alu, nem? hátul meg befestette valaki feketére...
nekem van egy eladó CBR 125-ösöm, tudod, amivel lenyomtalak mikor a 600RR-rel jöttél Kakucsozni
[24595] hozzászólás...