Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:) ok

a farokidomban nem?
Nincs túl sok hely, ahova el tudják dugni...
bazzdmeg akkor mondd meg nekem h. a mittomén cbr 1000ben 2008asban hol van az aksi?
azt h. mmi hol van azt honnan kéne tudnom?
És te honnan fogod azt tudni? Ha ilyen alap dolgokat nem tudsz?
már megvan az rs am. szt ne mondd h. te 1 sr 50 ditech után tudnád h. abban a szar rsben hol vannak a cuccok anélkül h. darabokra szedném .... mert a faszom sem fogja elvinni szerelőhöz h. megnéze h. fagyállüó van e benne.
mielőtt még pofán vágnának mert iyen hüyeséget mondasz majd, aksi a tank alatt... sztem picit várni kéne még ezzel motorvásárlással mert ebből lesz majd a tönkrement a motor: "milyen olajtartály?" meg a "milyen full szintetikus olaj?"
még 1 kérdés a kipt le lehet csavarozni anélkül h. leszedném a müanyagot is?
...

az első teleszkóp szárába van beleépítve
jut eszember hol az aksi?
Látom nem hiányzik az RS
ddd thx
bcsaba

google?
víz az aksi mögött pont
miyen gumi? oyat akármiből tudsz szerintem fabrikálni vagy legyártatni mondjuk a superseal-lel...
jah és még pár dolgot h. hol van a hűtővíz tartály mert megnézetnénk h. fagyálló van e benne és hogy a váltón van e gumi ha igen akkor hol lehet hozzá venni? -csak kereskedésben?
sziasztok valaki nemtudja véletlen a békéscsabai aprilia márkaszervíz telefonját (a szerelőét) nincs kedvem most bemenni...
Hát igen megszoksz vagy megszöksz!
jobb ha megszokjak
Hát igen ez másabb, mint a 2 ütem.
nem abszolut feltünésmentesen lehet vele menni. átgurultam bnőmhöz és gondoltam meghuzatom a házuk előtt, ugyis szombat délután van. és anélkül h tudták volna h jövök kijöttek mert hüyét kapott mindenki:D apám ahányszor beindítom 2 percen belül feltünik h azonnal állítsam le mert meghüyül az utca....:S
Ja az úgy más tészta. Egyébként volt tavaly olyan egyén aki megvette a 4 méter magas normand bemutatófenyőnket és azt mondta, hogy még így is marad hely a csillárnak. Egy kisebbfajta nappali lehetett.
azt elfelejtettem megemliteni h a szobajaban el kell fernie
Ha csak ezen múlik a futó akkor szerzek bencének egy akkora fát. Úgy is minden télen fenyőfát árulok karácsony előtt.
azzal a rejtoszinnel eszre se vesznek majd utcan megkapod ha lesz akkora fatok h alaferjen