Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát rendszám meg iyenek nincsenek:) de nem is kell szerintem. csak iyen rövid rohangálásra fogom használni utcán.
karácsonyra utánfutó kell. ha meg akarsz lepni becsomagolhatnád a tieteket és odaadhatntád
alap jo van rendszama?
na mentem ma egy nagyobb karikát a zxr-rel... majdnem beszartam úgy megy... jó döntés volt
őőő, ne a ragadást kell nézni, az már nem az én bűnöm volt:)
Off: ezt nyáron faragtam, egy cimcony hengerből:)
Tyt az így lettem motoros c. rovat melletti hozzászólásoddal teljesmértékbe egyetértek
Vedd meg Bencéét és nem lesz gondod
van arrowom meg pályaidomom a kettőt 105 -ba odaadnám
Nem tudom hogy torpan-e 5 6 ezres fordulatnál.Azt sem tudom hogy milyen folytás van benne.Amúgy mennyi lenne rá egy pályaidom meg egy sportpufó?
Sztem meg vedd meg az enyémet, ahhoz adok ajándékba pályaidmot
Sztem vegyél rá egy 160-as hengert és egy pályaidomot
hali torpan 5-6 ezer között? mert ha igen, az elektronika fojtást ki tudod szedni egy új gyújtáselektronikával. Nálam vehetsz olyat :)
Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni!Most szeretnék használtan venni egy RS 125-öst.Kinéztem már egy Rs-t 2002-es 18000KM-el.Azt írják hogy csúsztak vele,és hogy még benne van a folytás!Azt szeretném kérdezni tőletek hogy mire kell odafigyelni egy ilyen használt motor vásárlásánál,és hogy milyen költségekre kell még számítani?
Atta mit csinaltal a nővérkének h odaengedett?:D,jobbulást,fasza a motor...banán finom?
kösz mindenkinek a jokivansagokat, kórházbol írok, sikerült gépközelbe kerülnöm:P. hétfő mehetek haza:(
Köcce!
De a képeken még nem az igazi...
Majd ha most össze lesz rakva akkor lesz szép igazán
Kurva jólnézki a mocid Irigyellek
Unikum mint például az enyém Nokia 8310 MAKULÁTLAN!
Hy!
Kb. 2 méter hosszú egy rs 125!
HI!
Z3 gyári a lábtartó
Csak le lett fujva
NA b.zdmeg
Nokia the best! I know
Ja és van egy-két unikum modellje.

De ha már unikum és nem számít a lóvé akkor csak VERTU
6,414 láb.... ha így nem értenéd akkor 2,138 yard... ha igy sem akkor 0,0012148 mérföld. vagy 76.96 inch

egyébként tényleg ennyi mielőtt még valaki azt hinné hüyéskedek. a 4 érték ugyanaz
jóllátom?TZR50? mit sikerült kihozni belőle?
mien hosszú egy rs 125?monjuk a 2006os vagy teljesne mindegy meik.kb háy méter? vákaszt előre is köcce
érdekel...