Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor nem voltál Nick Warren-en Studioban....... hiba
Végignéztem a kínálatot ezekből a típusokból.... Egy-két Kawán kívül az összes többi egy lerohadt szétküldött hulladék.... Sztem egyszer jól meghajtanád egy verseny alatt és ott halna be a gép

Öregek ezek a mocik már. Rizikós megvenni 10+ éves sportmotort. Persze aki szeret szerelni, meg ért is hozzá annak nem gond....
szia tyte, megkaptad az e-mailomat? jah és srácok nyitott power elektronikát honnan tudnák szerezni?
vegyél zxr 400
rvf400
cbr400
fzr400 rrsp

aztán jöhetsz szárnyaidat próbálgatni ssp400ba
ja, oszt szakadt mercivel nyomulsz
Sziasztok!
Újra itthon. nem semmi volt ez az egész olaszországi show. moci nem indult, mondtam havernak tolja be egy kereskedésbe én nem vagyok erre kiváncsi. Szeretnénk venni inkább valami négyüteműt, de nem 600-ast. valami kisebb kéne. lehet nem is sportot mert csak feldobom a pacskert.
itt mi a fasz van? hideg van már kicsit mocizni. ilyen időben csak az igazi balfasz jancsik használják.

Club Gabesz
HI!
Valaki mondja már meg nekem hogy RS-nek aMEMBRÁN HATÁROLÓ LEMEZEITmennyire kell beállítani?(Mitogeri Zsóóóti)
THX
Amúgy nagyon szép az rs ed
Az üzenőfalon kintvan az én sztorim is...
motoroztam ma 1 kicsit
elmentem az europarba, bent alul a parkolóbe megyek ugy 30 al kb. balról! 1 nó rx8 al nem adta meg az elsőbbséget, ment vagy 40 el... megláttuk 1mást, satufék. én nemtudtam volna időben megállni de a csajnak szerencsére sikerült. basszus annak a kocsinak vannak fékei. aztán elkezd magyarázni: mivan nemlátsz? én meg lkeresem az elsőbbség adásra kötelező táblámat. persze nem volt. aztán rájött a csaj h ő baszta el. gec 10 percig remegett a lábam!
Irigyellek
Nekem sincs infom sőt még idegennyelv sincs, se matek, meg ez a sok marhaság
Nekem sincs már olyan szerencsére Első 2 órám lukas volt
ahh ne is mondd én meg csinálhatok a német középfok mellé egy angol felsőt vagy szakmait most h megkapjam a diplomám.... mondjuk nem lesz para mert ugyis angolultanulok mindent scaka faxnak van kedve még arra készülni...

Nekem ez így volt nyelvből. Nem kellet járjak nyelvórára automatice megkaptam az 5st szakmai németből is Jó mondjuk érettségivel szerzett C nyelvizsgám van
én elsunnyogtam mind a két félév számvitelemet. véletlenül beírták h fel vagyok mentve a külföldi tanulmányom miatt, mert h ott megcsináltam, amikor qrvára nem... de mind1 nem is reklamáltam:D
Nekem ma nincs órám. Ennyi
nekem már nincs olyan. 2 félévvel ezelőtt volt
Majd délután megyek be, lesz Számvitel meg minden ami szép és jó
Informatika óra?
attól még lehet csak a robogókhoz ért :D
ehhez meg nem :P
ő rakta össze a ditechembe a tuning cuccokat ... és eléggé mennt is
Attól hogy valaki szerelő,még nembiztos hogy esze is van hozzá lehet hogy csak papírja...
ha ezt a szerelőd mondta akkor sürgősen keress másikat
Nem ezt adtad el a Robinak?