Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ha félig belelóg,és amikor nyit akkor még jobban lezárja?
h-h balra? ez nekem nem igazán tiszta tudtommal a nyelv fel-le irányba mozog...
balra lefel
Mármint maga odlal irányba h müködne...?
balra jobbra hogyan nyitna ? alapjáraton zárva van azaz kb a nyelv félig belelóg a kipu csatornába...
nah,a power balról jobbra nem is tud nyitni,csak jobbról balra lefel vagy balról jobra felfele,akkor hogy kell neki álni?alapjáraton a pówer nyitott állásba kell lennie,hogy ne szükitsen?és úgymond amikor nyit akkor zár?én sehogyse tudom beálitani segitsetek
nemértem miért nem szeretik a hangját pedig teljesen kellemes emberbaráti a hang,főleg 11000 felett!
főleg amikor melegíti az ember a garázs előtt,nem?
osztott kipuffcsatorna,,meg segéd kipuff csatornák?de nem csak a persely osztott,van mögötte "támasztás" is igaz?vagy ez hogy sikerült?gyári megmunkálatlan öntvényből,vagy fel lett ehgesztve,vagy hogy?
És tölts fel képet pls,érdekelne milyet vettél
A kormánycsutkán és a villahídon van 1-1 rovátka,nézd össze őket,lehet nincs teljesen becsavarva, a kuplungkar egy tájolóhoz van rögzítve a csutkán,a fék oldal is valszeg ilyen(ez Miton van így,gondolom RS is ilyen)
még 1 kérdés a kuplung direkt néz lejjebb mint a fék? vagy csak az előbbi tulaja állította így?
Jaja úgy van
am néztem a képeket a googleban és én úgyláttam h. föntről lefelé szűkít...de majd a profik megmondják.
nah azért ennyire én nem vok... és akkor nyit a póóvőőr... és áááá dddxD
hali,azt kérdezném,hogy a póver a hengerbe fentről lefel nyit?vagyis zár nem?szűkiti.......
vagyis balról jobra nyit lefele? lehet hogy hülyáén fogalmaztam
Miért is?:O
elviszem a benzinkútra ott megtudják nézni...
Am ha édeskés az ize akkor van benne fagyálló, de lehetőleg ne idd meg, mert 1korty azt kalap bot (sztem a szinét nem fogod látni)
bocs . am nem neked szólt hanem az idegességemben írtam:D am. még befér a hátsó idomba is ...megnéztem...
Ha nekem szólt az a b*zd meg os dolog akkor kicsit visszaállhatnál mivel én normálisan szóltam hozzád... Másrészt ez elég alap dolog h hol van egy motorban az akksi vszinüleg nincs a kormánynál a blokkhoz se fér akkro már csak az ülés alá férhet el......
dd najó lehet de gondoltam itt hozzáértők vannak:D am lehetne a faridomban 1 elférne 2 50-50es elosztáshoz lehet kell:D:D:D az utóbbi hülyeség...
tök 8 miyen géped volt. leidomozod és a hülye is megtalálja.