Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenki maga dönti el hogy mit csinál. CSak egy a lényeg hogy másokat ne veszélyeztess!
még valaki belém taposna?
Aztvártam,hogy írtok egy reglnyt,hogy így nemszabad közlekedni mert erkölcstelen lés felelőtlen és .....stb
hehe én mindennap motoroozom :)
Majd isztok valamit......
Most őszintén mit vársz? Most erre mit írjunk? Ügyes vagy, vagytok.
De csak szigorúan csokis macisajtot!
Előbb drifteltünk bmw-vel és majdnem nekimentünk egy oszlopnak Tiszta nagy buli volt
Nah hát majdnem ugyanezt mondtam
kellett nekem berakni azt a képet, most ezzel leszel megverve :D
Azisigaz...
elég ha tyt rád néz...
Hidegben oxygéndúsabb a levegő, állt ezért mennek jobban hidegben az egyszerűbb motorok. Bár a hűvös jó álltalában neki, a hideg nem. Mivel ugyanannyi Levegőben több az oxygén ezért több kaja kell az ideális benzin, levegő keverékhez Ergó több kaja kell hogy ne ragadjon... Ha hülyeséget mondtam, akkor nyugodtan üvöltsetek le
aztolvastam így hirtelen hogy az kap egy majrécsíkot
nemhiszem hogy ez akkora problémát jelentene. Ha össze lesz rakva a verda, rá nem sokkal úgyis bizniccelek egy itt fórumozó versenyző kollégával fúvókát (bocsi h eddig még nem kerestelek ezmiatt, ha kész van a gép kolléga, akkor frankón megbizniceljük amit beszéltünk)
Hát pontosan én se tudom:D De vmi olyasmi h hidegebb levegő az oxigén lecsapodik és a keverék elszegényedik... És ennyi
sűrűbb levegő ez eddig okés, de ez még nem magyaráz meg mindent.
na ha valaki mond egy tudományosan és technikailag elfogadható magyarázatot ,az kap egy macisajtot :)
sűrűbb a levegő...amúgy én is szarnék bele enniyt motor nélkül ááá
ezt már hallottam, de eddig nem bírt senki semmiféle épeszű magyarázattal szolgálni.
Csak hidegben azért jobban akadnak a motorok.
te betegebb vagy mint én bár negem akadályoznak a szülők "vasárnap elmegyek motorozni...- dehogy mész minuszok lesznek és hóesést mond"...
igen, evidens, majd biztos megvárom a tavaszt mi? :))) nem bírom már mocizás nélkül! :)
az a lábtartó mennyi volt?állítható?feketében van? am gyönyörű ez a motor mindig elcsodálkozom ha megnézem az adatlapodon
stoppie csak a soniba nincs symbiános, ami nekem már "mindennél többet ér"azt teszel rá amit akarsz,vírus irtóktól kezdve mindent(excelt pdf-et world dokumentumot is tudok olvasni)minden féle program van!sok olyat ismerek aki nem ismeri a symbiánt és sztem ha megismerné akkor ő is az mellett lenne!többet ehez nem írok mert nem ide tartozik ez a telefonos "ügy":D
Ilyen hidegbe elkezded járatni?