Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a csávó neccesen lesz irodalomtanár.
megkarcoltam a baloldalát enyhén tyt a mentem majd holnap leszekazért írjátokmár meg hogy sztetek megértee vagy valami tyt gondolom te ismered akkor okosítsmár meg viccen kívül hogy megértee szare visszavane forgatva az óra stb.köcce csőtök
hollax?
nekem rögtön van eladó pályaidomom ha gondolod kicsit mokkolt ezért csak 50.. de meg van (lesz) csinálva meg szépen lefestve:)
Hát akkor üdvözöllek az rs klubban de sztem egy pályaidommal zuzasd mert azért még gyári idomzat az drága
mert mivan az R1el? érdekel!
kicsöt összevisszavan bevolt zúzva de jóvanaz veretni
380ért ideadta és ezlesz az enyém r1ről meg inkább nemmondoks semit..
ha már úgyis megvan fater r1-e (ami már a tiéd vagy hogyis van), akkor minek vettél egy rst?
mondjuk misoctól :))) hehe megérte
nem kell egy xt 600 enduro?
áááá misoctol vetted
vanmár ienis
naszóval, akkor Mariobullynak:
nyugodtan megveheted az elektronikát, lófaszt fognak azon átírni :))
Hát sztem sem igazán lehet programozni...
a másik, olvastam itt sok okosságot tegnapról, annyit kérnék csak (sztem sokak nevében), hogy aki veszi a fáradságot, és ír egy 10soros hozzászólást, az legalább PRÓBÁLJON meg vesszőt meg írásjelet belerakni! köszönöm!
Mariobully tegnap emailben azt írta nekem azért nem kell az elektronika, mert beviszi a szervizbe, és "átírják neki rajta a programot"..

most lehet hogy csak én vagyok hülye de ez sztem nem így müxik az RSnél, javítsatok ki ha tévedek, de sztem ez egetverő faszság. Nem nsr250ez meg nem is powercommanderes :D
Ok!
Van utánfutó de általában a saját lábán
és te mivel viszed?
Jaja megy ki a pályára szedni a pacskerját
hát figy tőlem is becsurog 2 ropi, azzal számolj
Én akarok, csak egyetlen egy dolog szab határt...
Meghát kell egy utánfutó egy vonóhorog meg még a motor felkészítés.
De majd látom jövőre mi lesz, ha kellőképpen feldagad a malacpersely akkor semmi akadálya.
nem akarsz jövőre versenyezni? a géped megvan hozzá!
Jaja!