Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam abban a kontextusban(szövegkörnyezetben-szövegösszefüggésben) mindenkinek világos, hogy ez vicc. Hát ugy látszik nem:)
biciGli
Ez nem kent a hengerfalra? furi...
nem ragadt meg , ment vele szépen csak öregecske volt már:) azért ilyen mert valszeg port beszívhatott...
Hello!

Eladó Aprilia RS 125-höz tank takaró burkolat és oldalidom. 10eFt/db áron.
Jaja, csak az a két villaszár beköltözött egy cimcony "raccsing bájkba" egy kétdugós úszó brembó kiséretében(ez meg egy miton volt, nevezetesen Pedrózáén:)
"Holnap jön haza Talma, és pár motoros haverral szerveztünk egy kis ovációs fogadóbizottságot:) a reptérre, gyertek minél többen, üdvözöljük Talmát világbajnoknak kijáró üvöltözéssel:)


A pontos érkezés:
2007.11.06. kedd, Ferihegy 2B terminál, 12:05"

Mi fél 12-re kint leszünk, páran a suliból, mások a melóból lógnak el, gyere te is!"
Aha, köszi, arra emlékeztem, hogy a szívó(terhelt) oldalon van, csak arra nem, hogy az 5-6 felümlőben benne fut, vagy a 3-5 és a4-5 gátja között van a gyűrűvég, de a kép alapján az utóbbi.
Egyébbként szép dugó, szép "ragacsos":)
Másrészt viszont, monnyon le, aki ezt a félrestiftelést kitalálta, kifolyik a szemem, mire át tudom stiftelniaz ilyen félig a gyűrűhoronyban lévő stiftet.(0,8mmes fogészati maróval a gyűrűhoronyból a tetőfelé bemar,09-es fúróval kifúr, stift beüt, vég leköszörül, horony alján bepontoz, áááááá:)
azthittem neked van , mivel neked adtam el 2 mbx villaszárat, vagyis úgy emléxek
Sajna, csak az van, ami a biciglin van.
(az is már jó szar:)
nem tudjátok ki lehet ez a poénos gyerek képesmotor.hu-n, aki irreálisan olcsón (500-800E) között rak fel mindenféle elérhetőség nélkül kamu hirdetéseket ? (zx6, cbr900 stb)
Kíváncsi lennék mi a fasz az oka rá hogy ezt csinálja. Hasznot nem húz belőle, csak átver sok hülyét. Még csak nem is annyira vicces.
nincs véletlenül egy eladó mbx féktárcsád? (220as)
szívó felöli oldalt helyezkedik így:
(rem látszik)
Két évvel ezelött a svájci Honda márkaképviselet csináltatott Lüthi-s 600RR-t. Ha lesz Talma replica akkor is max ugyanígy csináltatott lesz (ha lesz) szerintem nem lesz de nem is nagyon izgat . A replica sisakot valószínűbnek tartom az még érdekelne is
Egy kérdés, az urakhoz:
Képtelen vagyok felidézni, hogy a 25-ös rs ben hová van stiftelve a gyűrű, meg tudja valaki mondani? Nem vagyok hülye, csak mintha a 25 ös 5 felömlős lenne, és valami aprilián, ami viszont hat felömlős volt, mintha az 5-6-os boosterben futott volna a győrővég, csak már nem emlékszem, hogy melyik-melyik.
Bocsánat a hülye kérdésért, de nem szerelek apriliát folyamatosan.
reggelt!

most hogy talma bajnok lett kíváncsi vagyok csinál-e neki az aprilia 125ben replicát bár én nem sok esélyt láttok rá de jó lenne egy talma replica 08
helytelen válasz.
a helyes válasz: igen
srácok. van 1 Bieffe sisakom. hol tudok rá plexit venni? Zsolti, téged külön is kérdezlek mert, még tőletek van.
köszi elöre is
Nah kezdődik csorikámat megint elkezditek fikázni . .
nemár ,szegény misoc
Szívesen Örülök hogy láttad nekem is marhára tetszett úgy vert a szívem a végén már de nagyon szép volt amit Gábor csinált
Tyt én meg nem vok marketinges móka miki sikerült megnézznem nekem is a Gp-t hát vmi fantasztikus volt. Z3 köszi hogy értesítettél sms-ben a végeredményről de megtudtam oldani és így autóba tvztem hátul
Kicsit rohad és add meg a címed hagyj küldjem vissza a retkes szar powert
nagyon meggyőző kép
haloooooo:
aprilia rs 125-cagiva mito 125 alkatrészek eladok!
érd:misoc160@freemail.hu
705377495