Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

télleg, mizu a gépeddel szerencsés testvér?
hát picit bonyolult. Áprilisban le rutinvizsgáztam, onnan 3 hónapot vártam forg. vizsga helyre! Aztán összetörték a céges motort, és leállt a dolog. Elég hülye egy sztory, a végén mondtam h átigazolok, erre le akartak húzni 18 ruppó átigazolási díjjal.. :S
aztán meg lettek fenyegetve, és gyorsan elfelejtették a dolgot. átmentem egy szegedi sulihoz, és 2 hét alatt elintéztük a forgalmi hercehurcát vizsgával mindennel.
csak mint mondottam ,nekem ez volt a motorozás ,hogy mehettem a szakadt suzukival :(((( innentől megint kilátástalan a helyzet.

...hacsaknem török be haveromhoz az éjjel, és lopom el a sárga cbr954rr-t, amibe egykoron belezúgtam :)
Danner & Fucky ma keresettek meg MSN-en ha olvassátok a fórumot
Hi!
Oktatási célokból szükségem lenne egy már használhatatlan nicasil-os hengerre, lehet besült, bármilyen csak nicasilos legyen.

Segítségeteket előre is köszönöm!
m ia rákot húzodott el neked eddig? előbb kezdted a kreszt mint én, és nekem aug. első hetében megett az A korl.-om..
rsata tudnál nekem segíteni egy ilyen streetfighter szimó építésében ?
hogy mit hogy kell átalakítani ?
majd kereslek msnen
Ismerem a tulajt is meg a motort is.
Üdv!
Egyik haverom gondolkodik egy 25-ös rs beújításán az 50-ese helyett, és ezt szemelte ki magának:
http://www.motor.hu/hasznaltmotor/megnez/83127/
Va
laki tud róla valami használható infot mondani, netán ismeri a tulajt?
hello emberek!

úgy lenne a túra hogy a Dunaharasztinál lévő kóla lámpánál ahogy van az OMV ott lenne a találkozó és irány Dunaújváros. jelentkezőket várom
nem szereti az alacsony fordulatot,ott rángat 6-7ezer körül érzi jól magát ahol ott az 50 ló és 50 nm
lehet okosan is csinálni felvágod jó magas sebibe aztán szépen mész a ktmmel nem rángatod a gázt meg kerekezzel stb
kicsit minek? ha ktmmel vagyok akkor az nem az én tempóm
ne vagánykodj te gyerök amúgy akkor tudnák szervezni 2 xt-t gyuri egy 125öst meg egy 660ast talán
én nem túrűzom max a városban keringek egyet v dobcsikő. anyagilag nem vagyok toppon és szerdán+csütörtökön párti lesz
akkor már a ktmmel mennék alázni a népet
na akkor holnapra szervezek du-án vmi túrát évadzárót
simson-t tudok még ezen kívül adni
Télleg gurulhatnánk eggyet én is benne lennék meg Baszatomi is= 00" RS 125
én a szavam adom, elmék veled motorozni holnap csak adj alám egy motort :D
ok
valami miklósi nem megyek arra,messze van az nekem,majd el leszek itt a városban
na aki szavát adja az nem hazudik ha gondolod holnap motorozhatunk de ma vagy is most kaptam a fülest hogy jönn haza mamám a kórházból aztán anyáméknak kell egy "erős" ember aki kicsit tud segíteni
de holnap ha gondolod mehetünk 5ösnél kakucs felé vagy varsányig léphetek egyet a MAN szervíz felé
milyen pizza ?
Tyt én is motorozok de nem tudom honnan szedtek anyudék jegesmedvéktől loptak-e nem tom de nekem sajna néha már kattog a térdem :S ( de még akkor is motorozom igaz 2 nadrág stb)
olvass!