Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vigyázz nehogy teis ugy járj mint az a kölyök!
(te buzi)
viddel Vitmanhoz és mondmeg neki, hogy kellbele neked egy új dugó. És akkor ő megcsinálja neked a hónolást, meg ad hozzá egy olyan dugót amilyen kell bele. És akkor az olyanra is lesz illesztve amilyennek lennie kell.
125cc és Pakson lakok.
Telefonszámom: 06/70 533-8289
Hát nem bánnám... :)
az egész héti végig , bár csak a nyáriról beszélnénk már
dede
sziasztok

Milyen sok komment van mostanában. csak nem az őszi szünet miatt?
akkor jó
polinihez ugy tom csak az van, de az is a jó:D
és akkor assot vegyek italmondobol?
annyiból meg.
nem pénzel törlöm a seggem egyelőre abban reménykedem hogy ezt a dugócserés bulit megúszom honolással együtt max 40-50-ből
ahha.. jólvan köszi az infókat.. akkor neki is látok intézgetni a dolgokat mert dugócsere aztán karbibeállítás meg a kuplungom is szaraxik.. ezenkívül a az első telómat is megkell nézni mert kéne benne olajcsere de akkor meg már szimering is de ezen kívül semmi para.. bár ez is elég
akkor vegyél rá egy kipuffogórendszert hogy ütösebb legyen
ja megmondja a méretét abból kivonsz 5 századot és megmondod nekik hogy ekkora kell.
szal akkor ez úgy van hogy lehónolhák a hengert.. megmondják mekkora a mérete és én meg mondom italmondoba hoyg ekkora dugo kell?
van itthon egy főtengelysonkám mennyibe újítják fel? nem tudod?
dugattyúkészítés? nehogy csináltass bele, vegyél ink assot
kösz akkor megbeszélem apámmal a dolgokat és majd fel is hívom őket mert a télre bekell ütemezni hogy jövő szezonra kakucson ütősebb legyen a gép szegényke már nem nagyon megy amúgy ezeket a hónolásopkat meg dugattyú készítést menyni idő alatt csinálják meg?
pl www.taborituning.hu ők pesten vannak,meg is mérik neked...
fúú nem tudom .. amúgy ki az aki tud csináni ilyen hónolást?
hát ha hónolod az kb 1 század, szal sztem hónoltasd meg és utána mérd meg a hengert, azután rendelheted a dugót. alapméret van még benne?
igen.. pont ezt akartam kérdezni hoyg dugócserénél hónolni is kell úgytudom.. és akkor ahhoz a mérethez veszem a dugót nem?
mikro mérövel megméred. dugócserénél hónolni is érdemes.
és azt honnan lehet tudni hogy a hengerem mekkora? mert gondolom az is kopott már vagy nem?