Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itthoni oldal nincs?
Yasuni gyárt rs 125 re pufót? ha gyárt akkor milyet?
nem tudjátok hol lehet új Rs-re bubis plexit kapni ?
ha van vkinek képe bármilyen bubis pelxiről új rs-re kérem rakja fel
lehet hónolni
vigyázni rá... hehe jó vicc, baszdki mondd már el kérlek, hogy azt hogy kell!
A NiCaSil-os hengert nemigazán furathatod, de sztem még hónolni se lehet olyan kemény az anyaga. Ennyiböl jó, ha vigyázol rá, akkor nem lesz baja.
és amit tőlük kapok bele az milyen dugó? ők is rendelik valahonnan?
kell valakinek RS-re pályaidom?
most 2 5ésfél centis luk az nagy?Nemjelent semmit a friss hideglevegő többlet Dávid,elvagy tájolva
egy v2 1000-nek tényleg nincs nagy légbeszívása, áááááááááááh. Akkora torok van rajt fejed beférne :))))))))
meg ne próbálj dugót öntetni:)
nem kell ezzel sokat szenvedni jamal. lekapod azt a hengert. elmész ujpest városközpontig. ott hátul a kis utcákban van a táborituning. főleg simsonokkal foglalkoznak de iyen gépekkel is kb csukott szemmel csinálja meg az iyeneket. bp-en szerintem jó ha őket választod. és honolás után kapsz is bele tőlük dugót, ha nem akkor nem ott csináltatod iyen egyszerű. hívd fel őket....
vitman meg nem bp-i hanem valahol a balcsi mellett van asszem, és postán kell neki elküldeni vagy levinned a cuccot. de tényleg qrva jó. sok versenyző, crossosok meg minde, nála csináltatják.
Nincs értelme. Nekem azt mondták az SV-re is fölösleges mert nincs akkora légbeszívása.
ők is árulnak dugót meg tudnak önteni is, csak az utóbbi nem lesz annyira jó mint egy asso meg ráadásul sokkal nehezebb is... ezért mondtam h ne.
És ő ki? Tudsz adni vmi elérhetőséget?
nem tom csak asszem rsata mondta hogy ott ne csináltassak dugót csak a hónolást..
már nem
Létezik még az a szabály, hogy 96 előtti motort nem lehet Mo-n forgalomba helyezni?
mit akarsz te egy nicasilos hengeren fúrni?
Kell pénz másik motorra
Miért adod el?
elviszed a táborihoz akkor ott is ugy csinálják h ott a dugó, aztán ahhoz készítik a perselyt vagy honolnak meg minden
hy,de ha csak simán megfúrja és nem csinál még utána homolást,úgy is elmegy nem?csak nagyobb az esélye hogy hamarabb megragad..végülis az csak segt hogy jobb legyen a hőelvezetés,vaggy valami hasonló...nekem úgy mondták 2500 FT fúrás/hónolás