Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok kéne egy kis help... a következő a helyzet.. elérkeztem a dugócseréhez és most csinálom először szal kéne egy kis eligazítás.. Az első hogy nekem polini van a gépben ami 154ccm-es.. gondolom italmondoban lehet ehhez rendelni dugót meg ami kell nem? mert gondolom az asso werke vagy a wertex vagy milyen dugó van az csak 125-öst gyárt nem? A másik meg hogy mire kell figyelni a cseréléskor? mármint mondtatok vmi illesztést meg ilyenek? gyűrűt az jár a dugóhoz vagy azt külön kell megvenni?
köszi a segítséget!
hány ccm es és hol laksz?
Tyt milyen méretben kellene?
Őőő Asszem 2001től vannak a 6osok
EZ most komolyan a tied? Sztem nem
ki mondta h az enyém?
Úgy tudom 2000 vagy 2001 után jöttek hat sebességes mito-k a futószalgról.
Nekem meg 2002es 6sebességes mitom volt.
Szépen muzsikál RsATa gépe fincsi
Sorry mindekitől, de az ember nem hagya magát Sorry tényleg.... ..
csitt csitt öcskösök ne itt adjátok elő h ki a faszább gyerek..
en csak azt nem ertem hogy minek flegmultal en magyar vagyok magyarabb mint te nekem van nevem vegh tudod kik azok nemesek es te kezdted a veszekedest ha verekedni akarsz akor felolem
Szájhős vagy de ez az utolsó beirásom mert ez motros fórum. Debrecenben, város szinten rendezett versenyt Teherhordás, fekvenyomás húzószkodás gugolás és még egy pár szám összetettben harmadik lettem 30 indulóból, megtudo magam védeni ennyi.... sportmotor.hu ( hu=magyar oldal te mit keresel itt ?)
te hany eves vagy 19-26 de ma ugy oszinten .,majd nyomok fel kepeket nos koszonhetsz csokolomot
nem kaptal meg boxolotol utest .freccia
na akor proba szerencse tudnak meselni hol laksz.nekem nem a szam jar.mond hova kell menni
bekurok ? ez mit akar jelenteni? 16 éves vagy
flegma majom most ha ezt a szemembe mondod jot bekurok
jolvan na en ugy tudtam
De okos vagy akkor ez mi? egy mutáns 7 sebességes mito 95 után ? biztos csak ugy becsúszott nem 7sebességes mito........
mer.amugy volt 95os mitom csak el kellet adni mert 17kw volt a papirokban
Látom te aztán erősen képben vagy mito ügyileg...
táboriéknak nincs email címük? a honlapon nem találtam.
Helló!

Nekem lesz egy besült max 2 hetet kell rá várni!