Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hídon gyorsan menni meg a nagy tempójú előzés közt van különbség...
fucky és az új duna hídon is 90el lehet ne menni a nem tom mennyi helyett
módosított elektronikát akar jelölni sztem...
jah az elején én is mindig néztem hátra és próbáltalak elengedni de rámszoltatok hogy ne...asszem sikerült is leszokni róla
Bagoly mongya verébnek...
Hát aki igy közlekedik mint egy barom mert 600-asa van az igenis igy fog járni és hogy 2 személlyel ennyivel megy ( volt vagy 200kiló felett mert lehet számolgatni hogy egy kb 3 tonnás traktort mekkora sebesség kell hogy kb 300kiló felbóritson) kurvárs felhábórító hogy más személy ránk bízza az életét.Nekem megvan a véleményem az egészről sajnálom hogy így történt de geccire nem értem hogy akinek 600-asa van mi a tuttyömért kell ilyen gyorsan menni KÖZÚTON és persze a legtöbb ember még kezelni se tudja
Egy kis fedett pályás robogózás valami gokart csarnokban már indulnék is leszedni az idomot a boosterről:D
nézétek ezt meg mi az a chiptunung? mármint ebben a mociban?
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
pályázást én is szívesen kipróbálnám vmikor..de tudom h csak esnék-kelnék a többséghez képest...
nem ért rá,rosszul mérte fel a távolságot és 200zal nekicsapódott egy traktornak,megölte magát és a bnőjét is. ha nem így volt elnézést kérek,de sztem tömören ennyi a lényeg
Ilyen időben is jólenne. Tiszta pannoniaringes yeti race érzés lenne :)
Ahha hát ők egy pár voltam a barát és a barátnő! Egy traktorral frontálisan ütköztek!
Mind a ketten meghaltak
R.I.P
én meggyőrben vok épp suliban..tavaszsal jövök fel majd motorral is (kanizsáról) 3hetevoltam trabizni SK-ban, Dunaszerdahely felé.. később motorral is szerenék menni egyet kirándulni arra
Mit nem adnék most 10 körért kakucson(természetesen ideális körülmények közt,minimum 20 fok és napsütés)....
Istenem ilyet soha!Szegények
hogyvolt?traktornak mentek?
vagyis Ők
Ő ki volt? és mi történt tudja valaki?
A legroszabb ha megpróbálnak elengedni a pályán
250 mer nekem győr 50 km és a faszom SK ba lakok
scoe anynira fennt tartás nincs én mondjuk 1 napon figyeltem néha tükört és amikor láttam pl jönn tomtato vagy aki gyorsabb hagytam neki annyi helyt hogy ő neki is jó legyen meg nekem is szóval az egész alkalmazkodás kérdése. volt úgy hogy minket blackdragonékkal egy 750es kawa tartott fel körönként de aztán meg lett előzve
nos,én ismerem magam
btw:Az a piros cbr nagyon jó grat hozzá
"nem mindenki tud jó tempóban menni pályán-ezáltal másokat feltart és magát is csak felhúzza "
Egy fenét! Mentem már mz kupásokkal egyszerre simsonnal, pályán és egyidő után már direkt kérték, hogy ne engedjem el a bandát, menjek nyugodtan, majd kikerülnek, legalább gyakorolják a lekörözést:)
figyelj már sp

olvasd végig az egészet h mi miből következett. azután kezd el osztani nekem az észt. én a jó oldalon állok! ne engem kostolgass...