Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem nem 1995os mivel ez 7 sebeseges es 95utan mar csak 6sebeseges mitok voltak
Csak kíváncsi voltam,a 2-es felül jobban megy,nekem 1-es van rajta.
Gilardoni 2-s miért?
Köszi az infót :)
Gilardoni az a henger. Hányas van rajta 1-2?
na de nagy a hév, tiszta hülye vagyok, azt sem tudom mi van a hengerrel :S
sziasztok

kénne nekem 1 rs 125-höz elsö lámpa 2001-es

használt nem hororr árért:)
vayg uj nagyon olcsó-é:P

06-20-524-06-75
Zsóóóóti,

nem tudsz véletlen Asso Werke dugót? vagy bárki más?
fejlemény, rendelem a dugót :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))
Nocsak-nocsak milyen kis túrát szerveztetek ide D.újvárosba
az én Cagiva Frecciamban 99-es mito blokk van az meg Gilardoni nem rotax :( de azért köszi ;) kifejezetten csak rotaxra jó ?
hello Szkuli ha érdekel én tudok egy nagyon jó állapotú arrow rendszert 38-ezerért . rotax 123 -as blokkra jó
Adamfzr, ne is kérdezd semmi, pénz híján :((( Spórolok mint állat, meg fűzöm a szülőket, mert most suli mellett elég necces úgy dolgozni hogy óráim vannak reggel8tól este 8ig minden nap :S (najó nem mondtam h be is járok :D )

MIkey, tudod jól nem jogsival megy, én már csak tudom :) Mondjuk ha csak ilyen keveset kell várni, akkor megéri :) Én sem mennék a helyedben, a B-s jogsi is fontos, mostmár nekem is :)

JoeZ,
nem teljesen így, az igazságot a fantáziádra bízom :D

Szkulli,
köszönöm, a Tied is eléggé rendben van a korához képest! Nem sok ilyen szép állapotút láttam!
A rendszerért 96ot pengettem ki (én hülye) a fasszopó natix.kft-nél, annak fejében hogy megmarad a garancia. Erre rá másfél hónapra megszorult, és a garanciámmal elküldtek a picsában.
Egyébként ilyen 60-70 körül már újat/újszerűt lehet kapni, ha jók az infoim, RsAta kolléga árulni fog egyet hamarosan, bár nem bizti :)
ennyi lenne Danner913 &Fucky majd beszélünk MSN-en csak nem tudom hogy mi van vele mert nem enged belépni
itt a mai túra képei
(bugyi - dunaújváros)
rakom fel folyamatosan az összes képet
annyi-é jo:)

kinek vann?

csak szép legyen
15-20 alatt ne is álmodozz róla
sziasztok

kénne nekem 1 rs 125-höz elsö lámpa 2001-es

használt nem hororr árért:)
vayg uj nagyon olcsó-é:P

06-20-524-06-75
nem volt rá szükség
jaja, leszek msnen majd keress.
Hy szép a mocid, tetszik az arrow rendszer mennyi volt és hol lehet beszerezni egy ilyet?
És mit mondtál az oktatónak? Megb.szl.k ha elmered kérni a 18rugót?
ííí értem,hát az elég hülyén jött ki..:( nekem pedig uyge volt az esetem a közeggel forgalmi vizsga előtt 1 héttel.. mivel a feljelentést 1 honap utan kaptam, így meglett a jogsi, fellebbezés...stb.. a lényeg h most 7en adtam le a jogsim, még nov.20-ig nem motorozhatok(addig kaptam ideiglenest B-ből).. de tök mind1.. másfél hónapja én sem mentem 1 normális kört.. ha lesz jogsi,akkor meg az idő nem fogja enegdni..:S