Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szevasztok!
megint megy a fika?
ugy van ahogy mondod utángyártott matricák vannak rajta,igy hozták be meg nem én tehetek rola hogy ilyen,a moci!olaszok mindent ki találtank a festése kicsit szar de amugy jól mutat.
enyiéer szerintem nem olyan szar........
OK, és köszönöm a segítséget! majd írok mailt ha van vmi.
Az is meg eshet...
Ma már voltunk egyet gurulni és Csongit boldogítottuk
ssp?
még nem tisztázódott,több lehetőség van...
Amugy ha megvan a méret szólj lesz most asso és régi vertex is
tuning, hallottad már azt a mondást, hogy jó bornak is kell a cégér? :)
Zsóóóti, kategóriaváltás? mire váltasz?
amúgy köszi a mailt a múltkor, hamarosan megírom hogy mekkora kell mailben, Te meg árat írhatnál :)) Köszönöm előre is!


TALMAAAAAAAAAAAAA YEEEEEEEEEEEEEAHHHHHH! Én komolyan megkönnyeztem amikor megnyerte :)) Kurva jó volt!
Nah ha már az eladó motorknál járunk akkor nekem is lenne 2. Egy 2005-ös RS125 gyári fényezés 10000Km szervízkönyv 10,5kw.559000Ft.
És a sajátom is eladó úgy ahhogy van mindennel.650000Ft.1999-es évjárat,SP henger új egy gyűrűs assowerke dugó(1000km van benne)módosított hengerfej,SP cső DLR véggel,34-eskarbi Polini membrán lapok módosított membránház,SKF C4-es csapágysor,SP lamellák, előll állítható teleszkóp,Braking hullámos ,pályaidom szett(+gyári),2003-2006 közt egészséügyi okok miatt nem használt.Egy év műszakival,11kw van a forgalmiban. A1-el vezethető!Kategória váltás miatt!Csak komoly érdeklődő keressen,pályán csak hobbi szinten használt.
sziasztok valameik szaki segitségét kérném:D

vann 1 2001-es rs 125-öm:D

a powermágnemsél vann rugóóó?
mert nekem vann és baszik nyitni a powerem:D
norbi megyünk ma gurulni egyet? csörgess meg ha vagy msnen
hát igen... az Aprilia és Talma idén világbajnoki címre tett szert!
Ezaz Talma a Bajnok! YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE remélem senki sem hagyta ki. Gyerünk gurulni egyet
yes Talma yes!
Mostanába minden motor eladó?
az enyém is eladó http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=84679
szia mario

én is innen vettem motort a fórumról és nem bántam meg. ez nem azt jelenti, hogy vedd meg Robitól, de mégis. azért aki ide jár, valamilyen szinten tisztában van ezzel a motorral, ért hozzá, karbantartja.
legalábbis ha épp ésszel belegondolok akkor ez így van. vehetsz olyan embertől aki nem imformálódik(pl itt a fórumon) de az sztem jobban zsákbamacska...
ezígyigaz
belőled is jó marketinges lenne
jó árut nem kell reklámozni sztem
nem ismétlem magam,az viszi,aki fizet
hát reméllem is hogy ha azt választanánk akkor nemlenne vele semmi gond( váltó,teló ilyenre gondolok)
garantálom,hogy nincs baja,az olaszok szeretik saját ízléseik szerint formálni a mocijukat,nézz fel a moto.it-re allig találsz széria rs-t,szerintem csak nem tetszett neki,ha pl törve lett volna,akkor belül láthatók a hegesztés nyomai,ha sérült komolyabban akkor telón is látszik,de még 1 karc sincs rajta,ez a moci tényleg nem zsákbamacska,nekem sem hiányzik,hogy utána hívogassanak
Hy mindekinek :) nem a témához vág de lenne egy kérdésem, mennyi az átlagos kompreszió egy rs-ben vagy egy mitoban?
de a robié pl az eleje után van fújva...