Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hááát. nem éppen,azt hiszem összetett 7-8. nem tudom pontosan.
Ott a helyes válasz! igen valami ilyenre gondoltam én is. Na de azért, faszom ne olyan motort adjanak már ki ami bármikor tönkremehet.
és ennyivel 190 et megy az rs e? tyűűűűűűűű fábián hanyadik lett a dunlop trophyn? nyert? vagy mi? ilyen motorral tuti elejében ment...
Figyelj már, úgytudom, hogy a dugó megszorulása azt jelenti, hogy a dugó felmelegszik, ekkor változik a keresztmetszete és ennek következtében belenyal a hengerfalba. Ennek mi köze van a nicasil hengerhez? Igenis lehet rá vigyázni, bejáratás itt csak a dugóra vontakozik, vagyis a gyürüre. Ha lepattan a nicasil na azzal nem tucc mit kezdeni. kövezzetek meg, de sztem ez a logikus magyarázat.
Fábinak sport gyújtása van,meg jolly rendszer meg talán reszelt henger
polinival a büdös életbe nemfog menni 190et...
190 et? azt hogy?:S:S polini henger?
vigyázol rá=nem indítod be Az a tuti megoldás

Egyébként max anynit, hogy figyeled a vízhőfokot, és hidegen nem gyepálod, ha meg melegedni kezd, próbálsz gurulni, kímélgetni, hogy hüljön.... De másképpen szerinted hogyan?
ugyanúgy lehet kapni bele dugót mint a nicasiloshoz, wössner vagy vertexböl is van vasperselyhez való. vaspersely hátránya hogy jobban kopik meg könnyebben megszorul:S
akkor mégsem oylan hülyeség a vaspersely..:)..azt lehet fúrni legalább..csak azt nem tudom h mien dugó való bele..és h menynit megy el.. vkinek tipp?
ja én is láttam hasznaltauto.hu-n jó olcsón árulod
Látom eladod a gépet.
Láthattam a motort a Vida elött KB másfél hete? Csak mert nagyon idmerös volt és a hasznaltmotoron is mintha az 1ik kép az elött lenne.
Nah mind1 csak ugy érdekességképpen kérdeztem
hát én is a dunlop trophyn megyek és szerintem az enyém megy egy 190et ha nem többet.
bár lekéne mérni egy rendes km/h -val mert a gyári az egy szar
hát hallod barátom, ez nagyjából édeskevés :)) A nicasilra nem lehet vigyázni, ha megszorul, ha tehetsz róla ha nem akkor annyi.
Tűzvan a temetőben
Amugy asszonynál voltam nyáradon,meg medve meg összevissza...
Láncot szokás szerint somorján nézd meg,azvan legközelebb
Kis fogaskerék?Hátulra?Mi a fasznak
Hát Tyt annyiból igazad van, hogy vigyázni elég nehéz rá. Naggyából, Én úgy vigyázok rá, hogy megpróbálom a lehetö legjobb olajjal etetni és figyelni, nem -e gyengélkedik.
Mere voltál nemis láttalak Jah nemtod honnan lehet szerezni láncot a környéken?
meg kis fogaskereket?
előre is kössz
Fogok is nyugi Csakmost hideg az aszfalt Jövőre eltüntetem Meg sokvolt a burnout mostanába...
azon a majrécsíkon javíthatnál
Ma csináltam pár képet Olyan jót gurultam
a dunlop trophys rs ek mennyit mennek végre?
Nem találtam csak kicsikhez gyárt!

http://www.kit-yasuni.com/
A puig csinál hozzá!
a NiCaSilos hengert minimálisat lehet hónolni, ha nagy bemélyedések vannak akkor ujra kell NiCaSiloztatni, ami nem kis pénz, amugy azt általába nem is kell furni mert nem kopik, hacsak nem történt, gyürütörés, dugótörés vagy valami hasonló....