Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg a gyári gp1 mattfekete nem fényes...
utángyártott szar matrica az oldalán...gondolom ugymondja hogy ez még karcmentes
második képen látszanak a burnout nyomai.ha jól látom
425 az alja
csak nem erre gondolsz?

http://motor.hu/motor_vpage.js...

sok szerencsét ez misocé, szerintem ősszeln nem így néz ki a környezet..szal szép bikepics-es kép..:D
mi lenne a baja?ne hülyéskedj már,olyan puha és finom,mint állat,ennél jobbat hova már?te tudod,de ez ajándék!
majd meglátjuk... merrt van még 1 ugyanolyan feeling 2004 es stb kevesebbért . azé azt is megnézzük azt így nemlehet eldönteni.. ennyi de am thx rolieeeeeee
Hülye vagy te Márió bazz meg. Robi szar motort nem hozna el. Aki tőle vett sose panaszkodott még(tudtommal!). Vegyed meg annyiért ajándék.
robka én erről a mociról beszélek ...:D mert ezt próbálta zsoltinál csak ő nagyonsokért árulta am roli a haverom aki mondta h. te elhoztad és most te árulod. de jövőhétvégén lehet elnézünk arrafele azt +még2 hasonlót megnézni... :D szóval mitmondassz a váltójáról? miért olyan szar?
mellesleg tudok egy 2004est ,nagyon baráti áron,

http://motor.hu/motor_vpage.js...

jah az ár alkuképesforgalombahelyezed benne lesz kicsivel több,mint 5kiloba..és már a neveden van,nem kell átírás és eredetvizsga pluszban,mint mikor megveszel egy rendszámosat,mert az áron felül az még rád vár
kiszedetni a fojtásokat nagyon nagy dolog ám...
Hello.
Linkeld be meik motorokat nézted...
11kw os amit venni akarsz?mertha igen akkor inkább vennék cbr 125öst...De folytatlan akkor 1értelműen rs
hogy tudjam h. váltóhibás vagy miért olyan könnyű kapcsolni? ? mert van még 1 csak abban 13e km van és még nem volt dugócsere csak azt még nempróbáltam
Hát akkormeg minek kérdezel ilyet ha úgyis megveszed?
de jó áron nemtalálok azok 200al többek és 3évvel időssebbek .. ennyi és azok érzelmi alapon nemadják reális áron ennyi
Vegyél inkább kicsivel drágábban egy folyatlant...
utólag visszanézve télleg sok a 100 14évesen (de csak városban) kinnt pont elég ,mondjuk ott is sok lehetne 80 szal 1 gyári sr kell neked ,,,:D de légyszi az előbbi írásomra írjatok ha tudtok plz!
ilyen felfogással és 14 évesen neked még a 100 is sok ...
14... csak érdekelnek ezek a dolgok...meg az én szar motorom alig megy valamit,valakinek meg 200 at...
sziasztok.srácok segítsetek lécci vennék 1 motort CSAK az van vele h. egész jó áron van és 3éves szal még a régebbi h. a váltója nagyonkönnyen vált 1x észre sem vettem h. hozzáértem és bepakolta üresbe menet közbe a másik meg h. gyári folytott a moci de van benne power és asszem 1-2 ben vagy nemis nyitott vagy nemakart addig felpörögni nemtom de 3. ban már szépen mennt a gép 120al (nincs benne sok km 5e) köszi a segítséget.
ádi te mennyi idős vagy ugy öszinten megmondva? :D az 5évesek szoktak ilyen hülyeségeket bezsélni, ez nem playstation h flehuzom a motort azt hülyére verek mindenkit..:D
már nincs akármit forgalomba lehet helyezni aminek érvényes forgalmija volt kint...
Ha egy volt Suzuki fejlesztőmérnök mondja akkor talán nem akar átbaszni nem?
Nem olyan köcsög mint a többi buzeráns a szevízekben aki rábeszél egy 20 rongyos K&N légszűrőre mert milyen jó azt kiderül h lof@szt nem ér
Egy jó kipufogórendszer elektronikával ér valamit nem ilyen csöves légszűrőkkel szórakozni.
blackdragon akkor reszelt hengerrel,jolly val és elektronikával 190 et megy a motorod... milyen elektronikád van?...megfűzöm faterom hogy vegyen nekem egy olyat,meg vmi jó uj dugót:D am milyen dugot ajánlottok 2001 es RS be? Mennyi egy olyan elektronika?