Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

messze vagy,mondjuk lógsz még 1 pizzával
A tej az király, majd rájössz te is!
Motorozni még királyabb, fel kell öltözni, nem rinyálni hogy hideg van! Há" milyen motoros vagy te? :D
A volumass 35 nagyon rendben van, 2hónapig szedtem, a teljesítményem nemhogy megduplázódott, sok esetben még nagyobb fejlődést értem el!

Srácok hivatalosan bejelenthetem, ma volt a forg. vizsgám, és sikerült, tehát mostantól legálisan motorozhatok. Amúgymeg nem vagyok boldog, már évek óta jogsi nélkül nyomtam a Futurával, RSel, és annyira megszoktam már :) A másik amiért nem örülök hogy vége, hogy nem motorozhatok többet a csoda GS250 járgányommal, pedig nagyon megszerettem. Mondtam is az RSnek este, hiába egy öreg szar 83as vas az a GS, az legalább megy, te meg nem másfél évesen :) Há" milyenmá" ez?

Ja és reggel 6tól vezettem még egyet, zuhogó esőben, majdhogynem sötétben, hidegben, és jó volt :) Nagyon jó!
gyuri du-án gurulunk ? kis NS-el megyek
nem gurulunk egyet? kis xtvel mennék.
Megtudnátok mondani hogy ennek a fényezésnek mi a neve ?
Mert vagy ilyen lesz vagy a fehér még nem döntöttem el
nehéz volt fölkelni?
már kezdtem félni hogy egyedül vagyok
Ennyi
nem lehet? én tnap is térdeltem körforgalomba
bele ne haljanak
...
Volumass 35-- mifelénk ezt szedik a srácok...
csá
Sok alkohol kevés vitamin és kész
a tej az szar:)
csirke, rízs, tojás. mondjuk a dextrózos banánturmixomhoz én is tejet teszek meg a reggeli zabpehelyhez.

tyt nekem ebben az időben nem hiányzik a motorozás... lefagy a kezem lábam, szétmennek az izületeid meg nem jó h nem lehet néha egy jót dönteni:(
mondjuk én inkább azt javaslom hogy sok hus, tej és tojás , én csak az izületekre szedek tabikat meg az inszalagokra.
ne szemtelenkedjél,ne szemtelenkedjél,mer rálépek a tyúkszemedre
a téli motoros futárok mondanának cifrábbat is
a motor megmarad hobbinak és nem mint "jármű"...
volt hogy egy Honda Dioval toltam 4nap alatt 400km-t nah akkor fájt a hátam a 4. napon már...kegyetlen bazz ...emelkedőnek 40-45 sík terepen 50-52
álló kocsisor nemfértem már el a tükrök miatt aztán felemeltem a kormányt és áttettem a tükör fölöttt csávó kiszólt hogy "ennyire sietsz?"
HMB fasza, csak nagyon kevesen ismerik, meg elég jó árban van. Én is a kreatinra szavaznék, az ára miatt is, annak viszont kurvajó transzportrendszer kell, az egyszerű szőlőcukor nem mindíg elég...

Mikey, ja gs250 :)

Ma autópályást :D vezettünk, akkora ködbe hogy nem láttam az előttem lévő motorost. 3 fok C, a köd állandóan lecsapódik a plexin, és főleg nem látok semmit.
A csak 20fokban pályázós motorosoknak ajánlom az élet eme oldalát is, elég jó!
mondom h nem célom:) csak egyszer mert oyan qrva sokat olvastam már róluk meg minden. de az még soká van. kitűztem magamnak egy súlyt addig még van 7-8 kiló... de azt tiszta izomban... szerintem nem kell félni h az 1 ideig meglesz:D
egyébként rajtam a HMB dobott qrva sokat most. végre valami ami működik:) de te meg tyt amugy is hízosok vagytok tehát nektek nem sokat érne:)
ja ez igaz. a legalapabb naposim kúránál is levezetésnek vegyél spiropentet, aztán meg utána májgyógyszert. csinálják ezt egyszerre 10 cuccal, az lazán lehet 20 dolog....
neeeeeem:) most szüneteltetem... én ehhez az egész kocsizáshoz pozitivan álltam kinőttem már abból h fujj autók csak motor. de valami qrvára nem jön be. forgaloban vagyok már, 11 órát vettem de nincs kedvem többre menni. az a buzi tanár állandóan ordibál faszságokat nekem meg az egész nem tetszik meg utálom. felülök utána a motorra és egy megváltás. minden kéznél lábnál van, nem kell ott nyulkálni meg a lábaddal buzulni, és mindent látok, sokkal nagyobb biztonságban érzem magam és egy qrva meredek emelkedőn is el tudok indulni:) szal nagyon nem akarok vezetni:)
a monohidrátnak meg az etil észternek (ami igazából monohidrát) de a foszfátnak pl. nincs....
De szétbassza, mert ezeknél a cucckonál az a lényeg hogy a véráramba kerüljön be.

A tabletta csak a gyomorban oldódik és ezáltal kerül a véráramba. És ha egy baszottnagy tabletta átmegy a májadon úgy hogy nem bomlik, az kibaszottul nem egészséges!

Másrészt igaza van Tyt-nek hogy a szúrósok jobbak. Csak beszúrod és egyből a véráramba kerül be.

Csak a steril tűre kell kibebaszottul odafigyelni!

Én még nem próbáltam, nem is áll szándékomba, de ha gecire bevállt bencce, akkor azért szólj
mimi? gs250?:D