Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fucky amint megvan az RS benne vagyok
100al mentünk mindenhol persze városban lassabban
benne ám
kedves Jocirs

EZ egy RS furom?Nem egy egumotors? bocs h nem mindeki szaladgálhat rsel az utakon.De ez a furom most átment vmi ""ovodás vagyok és beszolok mindenkinek topicba""
Nem olvastam végig?Jobb is, belőled 1-2 oldal is elég volt.

Na de mind1.
az 50-esednek mennyi a kényelmes utazó?
múlthéten volt túra Scoe, csak egyik napról másikra volt meghirdetve és minden kinek hirtelen volt az egész de 4en jól elvoltunk
Kakucson. pesttől 60 km,neked akkor 200
spórolj benyára mert nincs közel
Megtudjátok mondani hol van a Kakucsring?kb győrtől mennyire van.igen kössz
szerintem a szerpentínezés sokkal népszerübb lenne mivel nem mindenki tud jó tempóban menni pályán-ezáltal másokat feltart és magát is csak felhúzza szal 1 közös gurulást szorgalmaznék én egyszer!
Mitosok nem szeretnek motorozni :D Én már annyiszor szóltam nekik,hogy menjünk valamerre de mindenki csak a gépet polirozza
Jah télleg faxomat már mindenki igy tud motorozni ugy tud motorozni ezért szervezzünk Rs-esek tavaszra egy napot amikor összedobva a pénzt kibéreljük a pályát egész napra és akkor minden Rs-es személy lejőn és akkor aki akar pályázni az pályázik aki meg verekedni az verekszik ennnyi Benne vagytok a pályabérlésben?
hát volt olyan igen volt úgy hogy amikor technikai okok miatt meg egyébből nem tudtam menni de 2szer csak ott voltam csomó fórumossal azért
Idén terveztük, voltunk is lent jópárszor kakucson, de fő nagyszájúak sosem jöttek el... Pedig mindig szóltunk...
hát egy téma váltás nem ártana, amúgy előbb egy régi fa vicc történet juttot az eszembe
fizika órán ülünk 8ik osztályban nagy jogosítvány megszerzési lázban égnek a férfi emberek
tanár kérdi hogy:
- mit nevezünk jó vezetőnek ?
- aki mindig időben lassít a gyalogosok előtt
ezt mondta poénból egy sík hülye gyerek, most ez így a pályázásból meg a parkoló versenyből jött ez a régi elkalandozás
A "pénz beszél, kutya ugat" pedig nagyon igaz!


Nem is tudom kinek a szájából hangzott el nemrég
Ez amúgy jó ötlet még Scoe papa dobdta fel. Jövőre levonulunk valamelyik pályára lehet körözni vagy lehet egymást hardcore motoros módon bukóval vagy amivel tudod ütlegelni
Gyerekek!ez kezd csúnyánn eldurvulni..........szerintem kéne kis témaváltás,nemgondoljátok?
Ja és ne ovismódon prókálni a másikat meg nagyzolni!
. .
én úgy vagyok vele fórumon csak minden ki pötyög a gép mögött (még ha én is néha helyesírásnak nem megfelelően) de amikor az ember szemtől szembe találkozik a másikkal nincs ilyen jó esetben én még nem vok oan nagy pályás mert eddig 2szer voltam kakucson meg egyszer lacházi pályán de még van mit fejlődni meg sajna sokszor kevés a motor ereje is de ez van stoppie azt a kamionsofőrös káromkodás nem kellett volna még ha nem is nekem szólt de akkor is az ilyen lehet mással szemben bántó, de ahogy Scoe mondta nem kell mindent mellre szívni.
Nah végig olvastam a délutáni kurvaanyázást.Sok értelme volt mondhatom.Merült már fel az ötlet hogy pályán kéne lerendezni a dolgot. Aki izmoskodni akar maradjon a parkolóban akinek meg van annyi bátorsága,hogy feljöjjön a pályára az jöjjön és ne a szája a járajon ennyi...
Hát fiuk én a helyetekbe nemis kötekednék Stoppival(vagy hogy hivják)
régebbi msn szöveg a fiu nekem szánta:
na figylj nekem több egy havi zsebpénzem mint amennyit anyád meg apád egy hónapba összekuporgat
hát ezt megkaptam énis! NA de mind1 énmár nemszólok! Amugy meg szerintem a hájnak nemsok köze van az izomhoz
kedves Sp
ha tudnád az előzményét nem írtál volna kommentet... legalábbis nem ezt.
amugy ez meg az rs forum nem az egumotors....
Énis gyurmázom.Sőt jővőre tervezek énis uszást.Nemtom ebbe mi a hihetetlen?Vannak akik nem szeretnek egész nap a számítógép elött ülni.Lehet féltékenyek vagytok rá mert ti ilyen 20kgos tikhajak vagytok?


Szánalmas h neten keresztül le meritek osztani de élőbe nem álltok elé.
Bye
a buzigyerek
nem szép dolog , de volt előzménye...
ő kezdte
sztem az a szánalmas ahogy itt rolleye nek anyázott...