Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mintha te fenn volnál úgymondod...
msn?
Csak semmi SZKSZ!
SZintetikus Kutya SZar!
már itt is a gyúrásrol van szó? Egyébként ha valaki nagyon akar szedni valamit akkor a kreatintokat ajánlom, igaz van vízmegkötő hatása is
az egyszerre 20 féle cucc sem ritka. Erre ezt, levezetésként ezt, a mellékhatásokra ezt, annak a mellékhatásasira ezt :)
Eleve sztem a tablettás koxot el kéne felejteni. Nem mondom hogy a szúrós egészséges, de köztudottan nem olyan veszélyes. A szúrásnál csak olyan dolgok állnak fenn, hogy ha szar helyre szúrod, betokozódik, meg még hasonló finomságok :)
Másrészt olcsó koxnak híg a leve :) Inkább vegyél drágább szúrósat kipróbálni, lehet a májad megköszöni :)

na rohanok szegedre motorozni a rekedthangú Gs250emmel :) olyan köd van, azt sem vágom hogy jutok át autóval, a szélvédőig nem látok el
NA mivan csávó megvan már a B jogsi?

Tudok neked egy autót diszkont áron
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
mondjuk az anadroltól az már igen... attól oyan lesz a májad mint a szita:)
ha 100 szám szétbassza a májdat akkor elég gyengus a májad...

ezek a meghalt x ember csak mendemondák. koxtól elég ritkán halnak meg, azok is oyanok akik egyszerre 10 anyagot nyomnak magukba....

egyébként nem szedek dianabolt csak hüyéskedtem... majd 1er biztos mert kiváncsi vagyok. de csak 1etlen 1er:)
én sem szeretem azokat az embereket akiknek "büdös a meló"
Csak az a 100 tabletta elég ahhoz hogy szétbassza a májadat 1 életre.

Na meg a múltkor is volt belőle botrány. 3 tetépítő halt meg, mert nem eredeti volt az áru, és valamit elszúrtak benne, valami anyag helyett más volt.

3 testépítő halt meg ....
Szoval aztmondom a tisztességes munkának megvan az eredménye ...
mert 100 szemet kapsz 3 ezerért kb :D
többet nem költenék az egészségem romlására:)
haha
Hallod igen jó
de ezt nézzétek meghttp://www.youtube.com/watch?v...
off:Teréézanya,itt ő is masszívan szíívna.. :DD

tuti ismeritek páran.. de.. akkoirs...
Te tudtommal semmit nem vettél tőlünk és szó se volt rólad de ha néznéd az előzményeket nem írnál baromságot
miért pont dianabol? én nem biztos h azt akarooook :)
egy kis gyakorlás után még akár azt is kirpobálnám :D
okés megebszélhetjük,majd akkor mind2en többet legyünk msn-en..:) jövőhéten úgyis hosszú 7vége lesz, és kell1 kis levezetés a zh-k után :S :D..mehetünk felőlem bármerre..amúgy 3 hét és visszakapom a rendes jogsim ( most szerdán adtam le) ..
de 1x kiprobálhatnánk vmelyik ringet is akár.. Trabi v Lanos után akasztunk egy utánfutkozót.. oszt go" :D
Fucky hát most épp Rs keresőbe vagyok itt 460ezerrel de eddig sikertelenül
de amugy nyugi tisztába vagyok vele hogy árulod a pálya idomodat!
Majd ha gazdag leszek!
Mickey kicsit másfajta kanyargásra gondolt Nevezetesen azthiszem a Keszthely-Balatonszentgyörgy bicikliúton kellen egykis kanyargást menni Vagy megint Tihany?

Egyébként Mickey, jövő hétvégén benne vagyok valamibe! Akár felétek is szívesen, persze most Simsonnal
Tök jól állna az Rs-eden egy faxa pályaidom
Ehh de nem egy 25-ös NSR-el Egyébként normál tempóba benne vagyok Ma úgyis majdnem feléd mentem, csak aztán Pápakör lett belőle, jó nagy ködbe

Megjegyzem azthiszem idén hacsak nem süt hétágra a nap, a Hyo már nem megy...
Ebben tökéletesen igazad van!
Amugy az Nsr 125 az R.Z motorsport klub tulajdona! Csak Bandika hajtja!
Csak az lehet kettő között a különbség erőben hogy kine van több pénze
Ez az Nsr Téma már kicsit kezd uncsi lenni hogy na melyikbe milyen tuning meg hogy igy NSr meg ugy Rs!
Rs a kedvenc motorm és szerintem azis lesz! De...
egykis statisztika!
Kunmadaras Agusztus 20.-ai verseny végeredmény:
Kaselák András(Honda NSr 125):13.7760 sec 153.14km/h ÉS mind ez az idő 0.5sec-es reakcióidővel
Gyöngyösi Róbert(Aprilia Rs 125):14.4636 sec 142.74km/h ÉS 0.2-es reakcióidővel
Szval.......
Nekem is van egy amin egy karc van, oszt annyi egyébként 5ekm-es.