Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elment a buzigyerek és most hogy nincs kit szivatni elkezditek stoppiet szivatni?elég szánalmas dolog...
Hát akkor az neki még jobb a végét nem kell karúszóval leúszni csak leevezi. És ha valaki azt kérdezi: "Mivan öcsi feladod?" azt mondhatja hogy : "Á, dehogy. CSak biatlonozok."
én vonzom a feszültséget...:D Pedig pont emiatt írok már ritkán ! Mégis mi lett megint





A lényeg,hogy pénz beszél
100 m enként vannak csónakok...
ÁÁÁ, de ezt hanyagoljuk, mert ahogy scoe papa is írta látod ő nem egy távúszó. Nagyfalat lenne neki az a balatonátúszás és még kénytelen lenne a végét karúszóval leúszni.
ezért hívtam a balatonba és nem a BVSC be. bár oda is mehetünk...
nalátod nemtudod a programodat mert még nincs. akkor el kell fogadni és már van is 1 jó kis nyári programod...
Ok akkor mondj igent. Nem kell itt szarozni, hogy nem tudom hogy mi lesz a jövő évi terv meg ilyenek el kell menni és annyi.
de mit kezd velük? a sok cucctól amitől lufi lett nem áll föl neki sztem
mondjuk a 6 csaj attólmég lehet h velevan...
tudod a pénz
jah ezt nem is irom mert megin tfelhuzza magát...
már megint szegényt baszogatjátok!
Aztán meg csodáloztok,hogy annyira magáravesz mindent
Én spec elhiszem,hogy úszik és azt is ,hogy gyúrmákol!
Nincs ebben semmi hiheteten,sőt...pontosan ismerem a kis fiatal gyúrós arcokat! Gyakran találkozok velük és be kell,hogy valljam elég szánalmasak legtöbbször!Persze nem mindenki azért gyúr,hogy próbáljon a testi "adotságaival " respect-et teremteni magának!Van aki csak 1szerűen igényli a mozgást és örömét leli az emelgetésekben (ez a ritkább )
ahh és a vizilabdázó nem távúszó ! Szal a Balaton hülye ötlet mert még a végén temetésre mehetnénk
Igen tudod semmi nem basz fel jobban hogyha mások ok nélkül basztatnak.
Megadtam a lehetőséget hogy bebizonyítsam neki, de még ezzel se hajlandó élni, csak a szája jár. ez tudod kibaszottul felkúr.
Vagy ne pofázzon, vagy akkor jöjjön el nézze meg és utána pofázzon ....
Még nem tudom a jövőnyári programomat. ezért nem mondom rá most azonnal hogy oké ottleszek mert aztán közbejön valami és az lesz hogy én gyáva vagyok. Nem vagyok gyáva, nem mondtam nemet.
a szád neked jár, mégpedig elég mocskosan
mi iz tudnánk ilyenek írni pl:
a füleden keresztül baszatom meg anyádat te majom geci
csak mi ennél kultúráltabbak vagyunk..
Hülye vagy te joci! Neki biztos van vagy 6 barátnője mert aki egyszerre vízilabdázik is meg gyúr is annak ez kijár.
te is okoska vagy kb 5 hozzászólással ezelott nem oda tetted a vesszőt ahova kéne...
Mondtam hogy a társaság miatt járok.
De látod ennyi vagy.
Csak a szád jár ...
Te biztos 1 óra alatt végzel mindennel ... Mert te 2-t nyomsz a 40-be és már mész is a következő gépre ...
stoplis

szerintem a sok cucctól ami felfúj, elment a józan eszed. elég hamar eldurran az agyad...
lehet hogy hiányzik valami az életedből.... mondjuk 1 nő aki szóbaállna veled? és mi lesz a kihívással? Nyuszi vagy mcfly?
Na látod már kezdesz csúnyán is beszélni. Nem szabad! Én egy rossz szót sem szóltam az édesanyádra te meg azonnal elkezdesz itt szitkozódni. Nem szégyelled magad 16 éves létedre!
Figyelj csak, én nem idejug gyúrok, hanem ideig.
És ha olvasnál is néha akkor látnád hogy a MOL kúthoz hívtam hogy jöjjön 4re.
És képzeld nem a benzincsővel szoktam gyúrni....
Okoska ...
Számold ki ha most indul és ott lesz fél 8 8-ig akkor 3 és fél 4 órát edz de csak azért mert ma pihenőnapja van. Egyébként 8- 10 órákat szokott a teremben lenni. Addig gyúrja a vasat.
Na ezt útálom bazdmeg a tetves kurva cigány anyádat aki a veszelyen szedett össze egy török kamionsofőr faszából.

Itt a lehetőség ha pofára essél és megláthasd nekem van igazam, de csak a pofád jár ilyenkor is.
Ennyit rólad, te szánalmas geci.
miért csak 3 perce va? csak 1 percet leszel a teremben? ha 5 percel később indul akkor már nem talál ott? mennyi idejug gyursz te Stoppie?
kb 20 perce mondtam. szoval lett volna időd átérni.
De ha nagyon akarod meg is várhatlak.

De amekkora kapcsolataid vannak itt csabán, akkor biztos tudod hova költözött a Dózsa. Este fél8-8ig biztos megtalálsz ott.
Természetesen folyamatosan kapura lő!
Nekem van 3 percem hogy meglássam hogy mennyire ki van gyúrva meg hogy milyen gyorsan elúszik a mol kúttól az uszodáig.
Itthon vagyok szóval nem érnék át semmi kép sem!
De elhiszem neke ami mondasz.