Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a srác stílusából ítélve nem olyan mint egy tuningmesterguru.
Ha megint azt akarjátok kihozni szánalmas a gép, és semmit nem tud.. oké...gyárilag, mert még a gázkar is folytott rajta, de mi van ha szanaszét tuningolom...
mi va"?
Na ne kezdjük megint jó? Komolyan mondom, ha lenen rengeteg pénzem vennék egy nsrt és szanaszét tuningolnám, és megnézném mit lehet belőle kezdeni...

Egyáltalán nem vicces a téma, hanem elgondolkodtató...
Üdv, ittvan egy kis jókedvcsináló.
Volt az az nsr a neten, ami 48lóerő, és 200at megy. Én még aznap kíváncsiságból megkérdeztem tőle hogy hogy lehet 48 lóerő és 200as végseb?

a válasz ma jött:

"Na kezdjük azzal, hogy a 48 lóerő sacper kb volt Mert eleve a 180-as nsr48-49 lóerős! És nem gyorsul? Bazdmeg a töködet is levitte volna olyat ment barátom csak úgy néztél volna! A 200 meg ne haragudj 198 volt pontosan! Digitális óra volt rajta és még én mértem le! És mond már el, hogy miért nem ment volna annyit eleve a 125-ös nsr-em megy 160 szóval erről ennyit okos tolyás!Csak egy kicsit dobálta a seggét mert ahoz a sebességhez könnyü volt a motor! Na most pedig menj és fárassz mást a hülyeségeiddel! "
Max regdíj nélkül annyi...
Jólvan jólvan!
HA esetleg véletlenül nem ismernélek meg máskor akkor nyugodtan kiabálj rám
Most igy hozzászólva ehhez a powermotoros dologhoz, kezd világos lenni. FuckyRsnek igaza van (te vetted igaz?), hogy hogy próbálja ki azt a kibeb@szott powermotort ha egyszer nem tudja mihez dugni és azért ha az ember ki ad valamiért pénzt azért már alap hogy müködjön. És azért nem hipphopp romlik az el. Nekünk van egy ruszki fürészgépünk, kb.már 15 éves, elektronyos és még mindig müxik. hogy is van ez?
Tőlünk vette amugy.
Minek az neked?
többségében 2003-asok de van amit 2004ben vontak forgaloba!
Én ugy tudom 2003 de egyáltalán nem vagyok benne biztos.
Sziasztok megtudnátok mondani hogy ez a moci mijen évjárat?
Sziasztok! tosa46 meg tudnád nekem adni annak a Hajdúszoboszlói gyereknek a számát akitől vetted az rs-edet ha igen akkor írj ide v vegyél fel msn-re. Előre is kösz! Üdv Ricsi
Joe-Z.. csak hogy képben legyél
több lenne az mint 40 120ezer kb egy rendszámoztatás
gyerekek akkor szervezzük a buszt!ok?
fuhhuu:D:Dnéztem de egyszerüen nem tok rajta kiigazodni!most érdeklödtem meg egy vizsgaközpontot és kb 40eFt lenne az ujrarendszámoztattás!csak azt nem tudom h kell-e regisztrácios dij!?
nézz fel ide : www.moto.it
hellosztok!azt szeretném megkérdezni, hogy nem tudtok-e valami olaszországi használtmotor kereskedöt!Szeretnék hozni magamnak valami jo kis 125ös rs-t!ugy hallotttam h elég olcsoak kint a motorok!mit gondoltok erröl?hogy lehet megoldani h itt magyarországon is rendszámos legyen?elöre is kösszi!hello!
nem a fúrumról éne kizárni,hanem a forgalomból kivonni 1 időre..
Gyerekek, ha jár ide egy arc, aki lehúzott már többeteket, miért nem záratjátok ki a topikból?
Írni kell a moderátornak, röviden elmesélve hogy mi volt és kész.
Mellesleg, egy repülőmodellező fórumon volt hasonló, egy szegedi kiscsávó beanyázott többeknek, mert azt hitte rejtve maradhat. Pár nap alatt megszerezték az adatait, és nyilvánosan elkezdték szervezni a busszal lemenetelt a megrendszabályozására, mivel már többeket megszivatott. Amikor a második busz is kezdett megtelni a gyerek feltett egy bocsánatkérő videút a yutubra, és szépen vissszafizetett mindenkinek mindent.:)
Én nem tudom kinek van igaza, csak elmeséltem 2 megoldást, ha nektek.
Akkor add el az enyémet is !
én nem mondtam egy szoval sem hogy csak olasz mocik vannak:
olaszbol.svájc,németböl vannak másik,mag néha ha magyarbol is szerzek 1,2mocit.
egy motornál az a lényeg hogy jó legyen nem az hogy honnan származik.
ismerlek én is igy nagyábol, még régebben vettem egy RS 125 KATONÁTÓL.
és ö mondot hogy te is foglakozol.
te is tudod hogy meg ez te is ebben vagy benne.
az a másik szép müsor amikor megveszel valamit itthon,utána meg lököd a szar dumát hogy friss olasz import stb..
Amit komámtól vettél mitot,meg másik komámtól rs-t,azokat is ugy hirdetted.Azt nem értem minek hazudni