Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mese nincs,ez az itali gyerek buzi
ehhh...Na haggyámááá
A javításokat már te csináltad rajta?
Mondjuk én pont nem ijedtem be tőle. Láttam már durvább embereket is.
Mondjuk amilyn képet berakott az nem dúrva hanem inkább buzis.
Na mindegy nem is érdekel a gyerek.

Nézzél kicsit lejjebb be van rakva a kép!
Álítólag ő a lila selyeminges
Ez Inkább vmi buxa szájú köcsög fuhh az ilyent de rühellem...
ahham,értem...
Szal ennyirai ijesztő kép volt ?
Én is ezt kérdeztem tőle........
Valami hülyegyerek aki leszedett egy képet a Partyphotorol és azthiszi h ez elég h mindenki beijedjen
ennek ismeretsege istenem csak senki nem akar vele haverkodni mert egy buzi.es itt eli ki magt
Egy képet netről összetok vadászni én is... hülye seggfej!
ekkora faszt istenem "apuci tisztara nyalja a picsamat jaj de gazdag vagyok" ilyeneket kellet volna oszegyujteni 42ben hogy koncentraljanak egykicsit.fasz
hat ez az italy gyerek nem volt gyenge.... Akinek van pénze meg ismeretsége az nem itt kezdi híresztelni. Amelyik kutya ugat,....
hát ez meg ki a faszom volt?
Hát hallod haver szánalmas vagy lexusra meg miaf*szomra tellik, de egy "normális" pálya motorra nem... Meg tulajdonképen sztem az égvilágon senkit nem izgat h Te milyen bulikba meg hova mész hova engednek be meg a sok aberált agyhalott szöveged! Selyeminges köcsög!
Valakinek 20papírért egy versenyidom? RS-nek RS de nem aprilia hanem honda RS250, de szerintem kis leleményességgel fel lehet rakni bármire.
Bazz meg. Egy egy szarrárgó abberált csicska aki csak itt tudja kiélni magát. Te meg Andy mért hagytad magad hogy leoltson? Az ilyet el kell hajtani mint a magzatvizet.
Mondtam én h nem fogja belopni magát a törzsfórumozók lelkébe!
Baaazzzdmeg hát ez kész
a felső 10000 ? a fasszopók felső 10000 re?
mer ebbe szerintem TOP 10 . . .
Ja
Örülök h tetszett
Próbáltam néha intelligensebben szivatni arra nem is reagált
VAn gipsz a csávó fejében
ebben rohadtul igazad van, és nem is akarok én ezen semmit megcáfolni.
Hajjátok emberek ,bazdmeg ki ez a böhöm nagy fasz,ilyeneket megtudnék lincselni .
Hányok az ilyen köcsög selymes ,apuci favoritja faszoktól
Visszaolvastam de elkapott a hányinger..................basszad csak a kipufogód, töketlen!
nem kötözködés képpen de egy parkolót össze sem lehet hasonlítani még a legutolsó gokart pályával sem,de erre majd rájösz ha mész pályán is,hidd el utána szarni fogsz az utcai motorozásra
aszalni = röhögni mint állat
sziasztok!

hát végig olvastam ezt a sok hülyeséget de nevettem egy jót italy gyerek nagyon rá ér láttom .....
mind1 ma is dolgoztam 2 órát 2 légrúgó csere meg a tengelyen át lettek forgatva agumik meg kicsit a levegőcső lett elvezetve egy "T" elágazóval. megint tettem így egy lépést az RS felé
mit jelent ez az aszalok?
nem értem