Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MSn cimem ghostriderfun@hotmail.com misocnak
A motorom motorgenerálon volt és nem tudom a seggembe dugni és ugy megnézni hogy jó-e és próbálkoztunk hogy hátha az elektronika szar de végülis Csongival meg Tomival nagynehezen kideritettük hogy powermotor szar vmikor nyit vmikor nem és rendesen kivolt pucolva még mielőtt beraktam volna és szar volt aztán felhívtalak mondtam hogy rossz de te mondod probáljam meg ezt-azt legalább 2 hétig tartott amig minden szart kinem probáltam és aztán felhivlak és mondod hogy én kurtam el ez kicsit sok nekem és aztán ha akartam volna akkor se tudtam volna visszaküldeni mert ugy küldöd hogy csak a név de cím meg irányitoszám nuku szóval ennyi Nem érdekel mennyi motort adtá nem érdekel hogy hány nobel-díjat kaptál az a lényeg hogy lehuztál 13 rugóval és ezt nem felejtem el
Vagy vegyél fel msnre misoc
hello amejik mocidat 405000be adod arrol tudnál még bövebben irni?
Vagy csak duma....
Szervusz Zsolti. Még mindig nem sikerült átküldened a telefonszámot Üdv. OGre
Figyelj már! Egy kicsit se haragudj meg, de azért ne szarozd le ezeket a motorokat, ugyanis valakik ezzel járnak. Nézd azt, hogy olaszban mindent széjjelkúrnak, nem vigyáznak rá. Örülj neki, hogy ennyi gépet eladtál, biztos nem kis haszonnal.
ja még van egy két mocim amit majd tavaszal fogok tudni eladni:
-rs 125 13000-kmrel olaszbol nem poweres=425eft
_rs 125 9500km-rel olaszbol full nyitott 13-ezret leforditja=405eft
ja csak ugy még hozzá rakva:
idén eladtam:
-3db nsr-t
_14db rs125
_8-db mito125
amik olaszbol jöttek,és nálam voltak szerviz allatt,és egy motoral semm volt gond.
ezzek a hoki 125-gépek nagy szarok állandoan van vele baj,nem hiába bontjuk.
ugy enyit akartam mondaNI AZ EGÉSZ HEZZ
AKKOR MISOC A GECCCCCCCI ki tudja lehet igy van...........
hello:
mito7 gang nak igaza van abbol hogy a powermotor vagy jó vagy nem.
amikor elküldtem utána 1-honapra rá jött a telo hogy nem jól müködik.
hát szerintem ez nem igy megy! hivj fel egy bontost és mond neki hogy pl: beált a blokk
2-hete vettem töled és adj egy másikat.
figyelj sok mindnet halotok rolam hogy gecci vok.
de akármit is eladtam 3-napon belül szoltak hogy van valami szó nélkül kicseréltem ha volt másik,
vagy vissza adtam a lovét.
NEM LEHET MINDEN A LEGTÖKÉLETESSEBB ÁLLAPOTU MOGYÓ!
én olaszbol kapom a mocikat és ugy bontom öket.
általába képet küldök az alkatrészekröl-ha ha megfelel postázom-vagy jönnek érte enyi.
NEKEM SE AZ A SZÁNDÉKOM HOGY BEHUZAK EGYSZER VALAKIT,vissza térö vendég a lényeg.
fél év jótállást akar valaki akkor vegyen Italmondotól...a bontott cucc az azért olcsóbb mert használt és bármikor beszarhat!
mondjuk egy powermotor ha müködik akkor müködik az nem egy utazás alatt baszódik el...
Misoc érdekes figura egyszer voltunk látogatóba egy agyonhajlított Rs-t megnézni...mondjuk csak karcosként volt hirdetve...LINK Hülyegyerek...
34-est (Dellorto)
Nah félretéve a hülyeséget milyen karbesz akarsz venni milyen dűznivel?
és ezen szerinted mi olyan vicces?
Ha szart kapok akkor veled is beszéljem meg,hogy miért tötént ez velem?
milyen karbit akarsz tőle venni ?olyat amit fel lehet szerelni vagy pedig a vitrinbe tenni ,hogy neked ilyen is van:D
Velem hamarosan találkozni fog mivel veszek tőle egy karbit !
Jah tényli , nekem kellene egy 34 es karbesz(az se baj ha nem működőképes) telszámod?címed ? . .
misoc, 7 rongy az életed :)
uhhh !még meglincselitek de tényleg legalább fél év jótállást kéne neki vállalnia a cuccokér amit elad,mer tényleg kifingik egy hónap vagy 2 utánn nos kiadni érta annyi pénzt ,nos mégha meg se csinálja ilyet nem lehet csinálni legalább akko adna helyette vagy csinálná meg
Én benne vagyok sőt tudod mit még 7 ezret is adnék
elég lenne "megmasszírozni", mindjárt visszaadná a kolléga 13 ruppóját, ebből 5-t megtartanék, a többi visszakerül jogos tulajdonoshoz :)
Áttkéne szabni
tök buli lenne egyszer élőben is találkozni ezzel a misoc gyerekkel! kíváncsi lennék a fejére :)
Telorol netezek azert marad le az ekezet
Nemtud valaki egy eladó szar powert?