Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki ismer egy Szűts Csaba nevezetű embert aki Jánosházán lakik Rákóczi út 6 és 9545 az irányitoszám neten hirdetett egy 122-es hengert 35.000-ft ért nagyon fontos aki tudja az e-mailját vagy az msn-jét az adja meg nagyon fontos
Multkor amikor az emzé kupásokkal mentünk együtt, mondták, hogy a másik srác ügyes.(vagyis én meg nem:)szóval középmezőny.
Jövőre kakucson, a kecskeméti gokartpályán a nemjuteszembe nevü nagyonkanyargós pályán megyünk, ha akarod, majd szólok. A többieknek is be lehetne nézni néha, ha másért nem röhögni:)
misoc ha sokat pattogsz akkor tyttel 2 hétig csak dianabolt zabálunk és meglátogatunk utána! és akkor akkor magyarázkodhatsz:)
ok benen vok, merre?:) de ah. elnézem neked nyomodba se érnék..
mit vettem töled?
Akkor gyere jövőre kanyarvadászatra!
ja bocs
Gsx-R 600 k7 vagy k8
mit akarsz venni?
Ha minden jol emgy akkor csere. nagyobbra
Ne is merje senki sem szidni az NSR-t! Mert irrgumm burrgum!
Am meg itt senki nem az nsr-t szidta hanem azt a "szuper" nsr-t ami aztán megy mint az állat!
És akkor mi van ha veszel egy gyári aprilia-t és "szanaszét tuningolod"...akkor?melyik lesz a "jobb"?Egyiksem mert hetente szerelheted...itt a gyári dolgokat kell nézni....addig kell kivenni a folytást amig egészséges a motornak....akkor nézzük meg a 2őt!
nekem spec az evo és a macskalámpás nsr a favorit...de azért ez 1 kicsit mégis durva..
hagyd.. biztos a gp-ből szalajtott bele egy blokkot..
a célegyenes végén...:)
az a lóerős dolog hüyeség, de tyt mondjuk tényleg elgondolkodtató, elvinndé az alpok adriás első helyezett gépét ami 125-ös, meglepődnél mennyit menne.
h.h?
simsonnal bevállalok 1 kergetőzést azzal már fejlődtem..
még neki áll feljebb
Én elmegyek veled motorozni elkaplak koma
Eladó Rs-em. Az ár irányár. Hasznaltautón és motor.hu fent van.
Jajjmár Tyt olyan vagy! Miért nem hiszed el, hogy 198-at megy? Mert 125-ös NSR? Mertmár miértne lehetne? Igaz, a Hyosung a maga 79 Lóerejével, és a 650 ccm-jével 215 nél jobban nem akar menni, de hát nem is egy 180-as NSR

Egyébként az ilyen nagyszájúaknak azt mondanám, lehet velem motorozni, meglátjuk bírja-e a motor a tempót... Nem mondom, az én órám is biztos csal, de ha a szerint megy 200-at, onnantól megemelem a sisakom elötte
Csak halkan had súgjam meg hogy egyik nsr kettőötvenesem sem megy 200felett.
És 55 & 60 LE...
egyébként már leesett mi a bajod, de nyugi itt most nem az nsr fikázásáról van szó.