Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi ebbe olyan furcsa? kis pályán nem lehetetlen.
Ez ferdítés Joe. :)
10 kör alatt 2őt?
Te aztán tudsz motorozni...
Joe, a napszemcsis témához,
hidd el inkább napszemcsi, mint akkora pupilla amin egy kamion is beférne! Kevésbé néznek meg éjjel napszemcsibe, mint begurulózott meg gyorsozott fejjel! :)

amúgymeg oltsad az észt italy gyereknek Joe, rohadtul aszalok :)
Nem úgy veszem észre h mindenki imádná... kérdezd meg Bencét, Phonemannt.....
A kamionparkolóra teszek rá. Nincs értelme a két motort összehasonlítani. Nincsenek egy lapon csak az illúzióidat szerettem volna szertefoszlatni.
szégyenszemre összevertek?

látod látod, ezért nem kéne mások agyát húzni azzal hogy baromságokat beszélsz. Ezek a vásárhelyiek már csak ilyen hülye népség :DDDDDDDDDDDD
ez az italy gyerek atom hülye. Milyen elégtételt vársz? najó, elviszlek Cannesba a ferrárimmal, de csak ha lobogtatod a csupasz mellkasod! :))


atom beszarás van már.
Joe, remélem viccnek szántad a hozzászólásod. Nem tudom hogy te milyen aprilia ellenes álomvilágban élsz, de ez sokk. Menj máshova új RS-t oltani, ha feltűnt ha nem, mi még ezek ellenére is imádjuk ezeket a vasakat. És közelsem akkora hulladékok, amekkorának elképzeled! Nagyot lesnél ha a szegedi kamionparkolóban 10kör alatt kettőt vernék rád, meg az übermegbízható tucatmotor túra sv-dre.
Aj fiuk ti még észre se vettétek?
Ez a srác a feketék fehéren cimü filmből a nagy majom néger! CSak kivan fakulva igy tél felé!
Phuuu asse buzis egy fej
Te kibaszott vagány fiu lehetsz! Már félek!
hol élsz?felső 10000-el nem motorozhat mindenki.mint mi középosztálybeli parasztok.
Csak ennyi öreg ha ilyen nagy divatguru vagy. A fejen napszemüveg szórakozóhelyen megagáz dolog. Bár lehet h valami drogos köcsög buliba voltál bár már ott is gáz. hasig kigombolt selyeming kivágott gallérral pfff hol élsz te..... elég nevetséges. Felső 10000? Ott tudják mi a divat és az ilyen kutyákat kiröhögik. Menj Firenzébe tavasszal meg menjünk gurulni majd meglátjuk el mersz-e jönni
FuckyRs tudok egy eladó Apriliát,(Vacsi uj gumikkal!)
Nanááá
én igazán nem akartam beleszólni, de ezt má nem lehet kibírni csak a felső 10000 halok meg geccc
Azt hittem a felső 10 000 nek bepakolják a bőröndjét de már semmi sem a régi nem h neki kell bepakolni a bőröndjét még motorozni se akartok vele
ITT VAGYÓÓÓK
Nincs valakinek most eladó Rs-e csak 99-05-ig érdekel
ez egy hosszú történet a hódmezővásárhelyi arcokkal... lekéstem egy fizetést mert az 1ik offshore cégem számláját letiltották és én hülye itt maradtam pénz nélkül, és tartoztam nekik, tyt csak az ismerőse... szégyenszemre összevertek és erre kényszerítettek... de majd később kifejtem... csááááááá! sziasztok!
Érdekelne a motorod megvan még?
Mennyélémár milánóba...

Demost komolyan megbasztad a kipuffját vagy mi?
jajj mekkorákat nevetek rég nem irtam már nemvolt mit hozzászolnom nekem meg hawaiin van házam srácok akkor jöttök hozzám telelni ugye?
na léptem mindjárt itt a ferihegyi kisbusz...
szaisztok skacok!
fucky, csongi, mikey akkor dumálunk majd itt, hozom a mocimat...
tyt, keress meg minnél hamarabb

joe te meg kis buzi epekedj, mert olyanból maradsz ki... szted egy iyen után milyen partyk vannak milyen nőkkel, és csak a felső 10000
Ja és felhozod firenzéből a motorodat mi?
Inkább pakold a bőröndöt

Jobb is ha velem nem gurulsz nem akarok végig 2. fokozatban menni.
az ifa guruljon át rajtad