Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak elvárja az ember hogy ne basszák át ha valamiért kiad pénzt és még csodálkozol miért utálnak? Mert szart adsz el és baszol visszavenni És amikor meg valaki felhiv hogy szar amit adtál te mindig azt mondod hogy nem én nem adtam szart és hogy mi rontottuk el képzelem milyen ember lehetsz hogy ebből csinálod a kenyeredet hogy másokat átbasz na mindegy legalább rájöttem kitől nem szabad soha semmit venni és ez 13 ezrembe került kösz
*írni
Tanulj meg helyesen irni
Rád vadásznak itt öreg én vigyáznék
akkár mit is mondtok lehet több rs-hez volt közöm mit gondoltok!
nem vagytok tisztába a használt alkatrészekkel ujat vártok.
akor ITALMONDO BT kell keresni a talpra eset motorosoknak!
Inkább add meg a cimedet hogy vissza küldjem a szar powert amit adtál 13 rugoért
csa! nekem valami koplet alkatresz kene RS hez azt mondjak nalad megoldhato.. igaz ez?
hello:
aprilia rs 125-cagiva mito 125 alkatrészek!
érd:705377495
de az elsőt nem tudja lefüstölni
hat csak akkor fogyik el ha ugy használja mint pl én nekem kb 3000km-rt birt a kb 95%-os gyári gumma
ja am ha 6800 van az órába akkor az kamu, ennyi idő alatt nem fogy el a gyári gumma.
nekem is volt rajta, mászik össze vissza , meg kemény gumi am igen lehetett 41ezer. mindennek lehet baja... attol függ hogy használta.
Szerinted miért szar az a gumi nem tapad vagy mi? amugy meg az igaz hogy 41000? mer azt monta hogy az benne van az árban azért anyi amennyi.
ja meg a faridom az pályaidom nem az eredeti azt monta hogy ö már ugy vette. Szal akkor ha valos 6800km van benne és mondjuk elégé tépte neki 10000ig akor szerinted lehet már balya enyi km után?
pilot sport egy nagy szar:S hát 9ezer... akkor megy kb 130at , sztem olyan 7500-8000 ami még elfogadható utazósebesség hosszabb távon.
Elvileg 6800 km új michelin pilot sport gumi hátul 41000ft. Átlagfogyasztásnak 6-7 litert irt.
A motor olaszbol lett behozva megvan a vámpapir és a törzskönyv is mást nem mondott rola
Szal ha valos a km akor elvileg ennyi idö alat nem lehet baja vagy igan?
Ja meg azt is irta hogy 9000en szokott utazni szerintem az már sok neki vagy nem?
blokkhang, power hogy nyit, dugóba hány km van, futómű. naggyából ennyi.
Hello!
Segitségeteket szeretném kérni mival a hétvége folyamán mennénk megnézni egy 25ös RS-t.
Na szal mire figyeljek oda a motor vásárlásakor esetleg mik azok a hibák amivel még elhozhatom és nem drága a javítása . Néztem több motort is de az egyiknél azt irták hogy hibás hátsó felfüggesztés azzal mit csinálhatok vagy annak drága a javitása. Konkrétan nem volt odairva hogy mi is a baja. Szal akor azt inkább hagyjam? mer kb 5 motor van tervbe véve és azok közül néznénk most meg az egyiket!
Elöre is köszi a segítséget!
vízhűtéses! csak nem látszik innen kicsit el van dúgva a hűtő, de venti is van rajta!
Megin jön a stóhl bucis kalandozás . .
azé Tangapapucs fejkendő, mer találkozón volt és csak a jegyekér mentem ki! amjugy bőrruha meg csizma,sisak!
De legalább valaki reagáll:P
én csak próbálom megemészteni amit írtál pár nappal ezelőtt :D lehet mindenkit ennyire lesokkolt :)
Ma sztrájkoltok vagy mi ?mer elég csend van .
Na végre egy motor amit lehet cirogatni tavasszra asszem jó sokan leszünk akik lecserélik a motorjukat szóval tavasszal nagy túrákat csinálunk na majd csinálok még képeket Susyról meg rakok fel hangklippet is az Akra powááárol